نقی‌زاده: مشکلات برطرف نشود سرنوشت بدی در انتظار پارس جنوبی خواهد بود

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعتقاد دارد اگر مشکلات این باشگاه برطرف نشود، سرنوشت بدی در انتظار پارسی‌ها خواهد بود.

میثم نقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایط حساس پارس جنوبی و مشکلات مالی این تیم گفت: ما امسال شرایط خوبی داشتیم و نتایج بسیار خوبی هم گرفتیم، ولی در اواسط لیگ با مشکلات مالی مواجه شدیم که البته برخی از تیم‌ها هم با آن مواجه هستند. این موضوع تا حدودی در روند تیمی ما تأثیر گذاشت، ولی امیدواریم که مسئولان باشگاه و مسئولان جم این مشکلات را برطرف کنند. اگر مشکلات برطرف نشود، قطعاً سرنوشت بدی در انتظار پارس جنوبی خواهد بود.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد اینکه باشگاه پارس چه زمانی با بازیکنانش تسویه حساب خواهد کرد، خاطرنشان کرد: به ما قول داده‌اند که حق و حقوق بازیکنان را خواهند داد و امیدوارم زودتر این اتفاق رخ دهد.

وی درباره وضعیت خودش برای فصل آینده و اینکه چه تصمیمی خواهد گرفت، اظهار داشت: قرارداد من به پایان رسیده است و می‌خواهم فعلاً استراحت کنم تا یک تصمیم خوب بگیرم. من پارس جنوبی و شهر جم را دوست دارم و می‌خواهم در این تیم بمانم، اما مشکلات هم باید برطرف شود. خودتان بهتر می‌دانید که وقتی به یک بازیکن پیشنهاد خوبی برسد شاید تصمیم دیگری بگیرد و من هم امیدوارم که در نهایت بهترین اتفاق برایم رخ دهد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر