لایحه دوفوریتی افزایش ۱۰۰درصدى سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران

سرپرست شهرداری تهران در دیدار با اعضای انجمن صنفی مدیران مسئول روزنامه‌های غیردولتی از ارائه لایحه دوفوریتی افزایش ۱۰۰درصدی سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران به شورای اسلامی شهر تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیدار اعضای انجمن صنفی مدیران مسئول روزنامه‌های غیردولتی با سمیع‌الله حسینی مکارم که با حضور محمد علیخانی، رییس کمیسیون حمل‌ونقل و محمدجواد حق‌شناس، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، سرپرست شهرداری تهران تأکید کرد: اصحاب رسانه از شریف‌ترین اقشار جامعه هستند.

حسینی مکارم با پرداختن به موضوع طرح ترافیک خبرنگاران تصریح کرد: به‌منظور سهولت در فعالیت خبرنگاران، برای افزایش صددرصدی سهمیه طرح ترافیک این قشر شریف برنامه داریم.

وی افزود: ظرف یکی دو روز آینده لایحه‌ای به شورای اسلامی شهر تهران تقدیم خواهیم کرد که به‌موجب آن افزایش دو هزار سهمیه جدید به دو هزار سهمیه موجود را از شورا تقاضا خواهیم کرد که امیدواریم مورد تأیید اعضای محترم شورا قرار گیرد.

گفتنی است؛ علیخانی نیز در این جلسه از بازبینی و اصلاح آیین‌نامه تشخیص صلاحیت خبرنگاران برای دریافت آرم طرح ترافیک در کمیسیون متبوعش خبر داد.

انتهای پیام/*

نظرات

ارسال نظر