۲۰۰ مرکز درمانی سپاه در سطح کشور به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سردار احمد عبداللهی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مجموعه درمانگاهی اظهار داشت: در مجموعه بهداشت و درمان سپاه بیشتر از 200 مرکز درمان را داریم که در استان‌های مختلف بنا به شرایط متفاوت بیمارستان هم در برخی استان‌ها وجود دارد.

وی افزود: در استان مرکزی مایلیم بیمارستان نظامی یا بیمارستان سپاه پاسداران را داشته باشیم ولی محدودیت‌های سازمانی این اجازه را نمی‌دهد اما افتتاح این کلینیک می‌تواند پیش زمینه‌ای باشد تا با همت دوستان این کلینیک به یک بیمارستان 32 تخت‌خوابی تبدیل شود.

معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی سپاه تصریح کرد: این خواسته بیمارستان به عملکرد مجموعه باز می‌گردد تا از بن بست نداشتن بیمارستان خارج شویم که این یک آرزو برای همه ما است.

عبداللهی بیان کرد: هزینه تمام شده این بیمارستان حدود 6 میلیارد تومان (برای تجهیزات پزشکی و هزینه‌های جانبی) بوده است.

مسئول بهداشت و درمان سپاه روح‌الله با اشاره به خدمات کلینیک امام جواد(ع) گفت: خدمات زیادی را این مرکز انجام می‌دهد و دارای بخش‌های زیادی مانند جراحی عمومی، چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی، اورلوژی، زنان، ارتوپد و 2اتاق عمل جراحی است.

عبداللهی افزود: در مدت چهار سال 60 میلیارد ریال برای این مرکز هزینه شده که با 2 هزار و 225 متر زیر بنا ساخته شده است.

وی خاطرنشان کرد: این مرکز شامل بخش فنی(اتاق عمل‌ها) ،درمانگاه، آزمایشگاه و اداری است که این اولین مرکز درمانی در بخش دولتی است.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر