باید پرونده تحقیر ملت ایران بسته شود

  امام‌جمعه بجنورد گفت: اکنون زمان آن رسیده عزت و سربلندی کشور و ملت ایران برای جهانیان و مستکبران به نمایش درآید.

 

 

به گزارش شرق24، حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، در آیین نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به اینکه باید پرونده ذلت و تحقیر را بست اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها نسبت به بدعهدی آمریکا و اروپا هشدار داده‌اند.

وی درباره به خاک و خون کشیدن مردم فلسطین عنوان کرد: رئیس‌جمهور آمریکا با کمک آل سعود و آل یهود مجدد با حمله به بیت‌المقدس و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم فلسطین، سفارت آمریکا را به بیت‌المقدس منتقل کرده است.

حجت یعقوبی افزود: اعتماد به آمریکا و اروپا نیامده است و امیدواریم مسئولان به این سخن مقام معظم رهبری خوب گوش‌داده و اجازه ندهند که دشمنان بار دیگر بدعهدی کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی درباره فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: در ماه مبارک رمضان باید چشم، گوش و زبان نیز روزه باشند و در این ماه مبارک نباید فراموش کنیم دروازه توبه به روی بندگان باز است.

وی تصریح کرد: ماه مبارک رمضان ماه خودسازی است و در این ماه لازم است بسیار تلاوت قرآن کریم داشت و حال فقرا را نیز درک کرد.

امام‌جمعه بجنورد با اشاره به اینکه خداوند فحشا، گناهان آشکارا و ستم کردن به دیگران را نهی کرده است افزود: باتقوای الهی می‌توان بر بسیاری از گناه‌های پنهان و آشکار چیره شد.
انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر