فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی شوش قابل تقدیر است

سرهنگ کریم بابایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در شوش اظهار داشت: حوزه بهداشت و درمان شوش در سال‌های اخیر به طور کامل در مسیر توسعه و پیشرفت قرار داشت و موجب افزایش رضایت‌مندی، امیدواری و دلگرمی مردم و بسیجیان شوش به نظام اسلامی شده است. 

وی گفت: نظارت‌ها و فعالیت‌های خوبی صورت گرفته، اما انتظار داریم در حوزه بهداشت و درمان شهرستان شوش که با سلامت مردم ارتباط مهمی دارد، فعالیت‌های بیشتری انجام شود.

فرمانده سپاه شوش افزود: علاوه بر نوسازی کامل بیمارستان نظام مافی شوش، گسترش خدمات بهداشتی و درمانی در محروم‌ترین نقاط شهری و روستایی شهرستان شوش با پیشرفته‌ترین امکانات پزشکی صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: بازسازی کامل بیمارستان نظام‌مافی شوش و افزایش بخش‌های جدید و توجه به تکریم ارباب رجوع در این بیمارستان، ساخت چندین مرکز بهداشتی درمانی مجهز در محروم ترین نقاط شهرستان شوش از قبیل: مرکز جامع سلامت روستای مرزی محمد شقاتی، محمد صافی، مزرعه طریفی، از جمله اقدامات خوب شبکه بهداشت این شهرستان هستند.

بابایی یادآورشد: عملکرد و تلاش‌های حاذقی مدیرشبکه بهداشت شهرستان شوش به عنوان فرمانده بسیج جامعه پزشکی شهرستان شوش نیز شایسته تقدیر است. 

انتهای‌پیام/

نظرات

ارسال نظر