دستگيري عامل انتشار تصاوير خصوصي در شبکه اجتماعي اینستاگرام

   رئیس پلیس فتا استان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی در شبکه اجتماعی اینستاگرام در بجنورد خبر داد.

 

 به گزارش شرق24 و به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علی اعتمادی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر انتشار تصاویر شخصی و خصوصی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام و احتمال سوء استفاده برخی از افراد معلوم الحال، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران اقدامات فنی و پلیسی خود را در این زمینه شروع کردند، افزود: خوشبختانه با هوشیاری ماموران و همکاری شاکی پرونده فرد مورد نظر شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ اعتمادی با بیان اینکه متهم بلافاصله برای تشکیل پرونده به مقر انتظامی انتقال شد، خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده با مشاهده مستندات و ادله کافی به بزه انتسابی اعتراف و هدف از کار خود را اختلافات شخصی عنوان نمود.

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده به همراه مدارک و مستندات مربوطه برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، تاکید کرد: کاربران در نگهداري عکس‌ها و اطلاعات محرمانه خود نهايت دقت و تلاش را داشته باشند و از بارگذاري و ارسال تصاوير شخصي و خصوصي در فضاي مجازي بويژه شبکه هاي اجتماعي خودداري نمايند.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر