بهره مندی حداکثری از ظرفیت بنیاد خیریه نورآوران سلامت

  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی در نشست هماهنگی طرح نورآوران سلامت استان بر بهره مندی حداکثری از ظرفیت این بنیاد خیریه برای ارتقای سلامت جامعه در حوزه های دندان پزشکی و چشم پزشکی تاکید کرد.

 

به گزارش شرق 24، رضا رجب زاده در این نشست اظهار داشت: خدمت رسانی در حوزه سلامت از طریق بنیاد خیریه نورآوران سلامت فرصتی مغتنم برای مردم به ویژه ساکنان مناطق محروم است که باید با فراهم سازی تمهیدات لازم این کار به بهترین نحو ممکن پیگیری شود.

وی افزود: افزایش تعامل بین دستگاهی برای تامین زیرساخت های مورد نیاز مانند آب، برق، مخابرات، آماده سازی مهمان سرا و... برای استقرار دندان پزشکان و چشم پزشکان و نصب امکانات و تجهیزات پزشکی الزامی است.

وی تصریح کرد: از مدیران دستگاه های اجرایی ذی ربط می خواهم حداکثر مساعدت و همکاری خود را در تامین امکانات و پشتیبانی مالی مورد نیاز داشته باشند.

طرح نورآوران سلامت برای نخستین بار در خراسان شمالی در روستای عشق آباد شهرستان مانه و مسلمقان در سال 1393و برای دومین بار در بخش سرحد شهرستان شیروان در سال 1396 اجرا شد. سومین دوره این طرح از دوم تیرماه سال جاری به مدت 75 روز در بخش بام و صفی آباد شهرستان اسفراین اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر