برخی طرح ها در خراسان شمالی ویترینی است

انتصاب برخی مدیران و اجرای برخی طرح ها همچون روستای سبز و روستای بدون بیکار در خراسان شمالی ویترینی است.

به گزارش شرق 24، علی قربانی  با بیان اینکه اجرای طرح‌های ویترینی درد اقتصاد استان را دوا نمی‌کند، اظهار کرد: ضرورت دارد در مسیر اقتصاد مقاومتی به‌طور درست حرکت کنیم.

قربانی افزود: اقتصاد مقاومتی ۲۴ بند دارد و لازم است برای اجرای این دستورالعمل با استانداردهای درست حرکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه ایجاد طرح‌هایی همچون روستای سبز، روستای بدون بیکار و ... صرفاً طرح‌های ویترینی است، تصریح کرد: متأسفانه در اجرای طرح‌های اساسی تسهیلات دندان‌گیری به مردم و سرمایه‌گذاران داده نشده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای راه‌آهن گرگان-بجنورد-مشهد و راه‌آهن اسفراین- بجنورد-شیروان بسیار برای مردم این استان بااهمیت و حیاتی است گفت: ۵۰۰ میلیارد تومان برای راه‌آهن اسفراین- بجنورد-شیروان در نظر گرفته شد اما آقایان بیایند و توضیح دهند چه اتفاقی افتاد.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و رازوجرگلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به سال تولید ملی اشاره داشته‌اند، اظهار کرد: ۳۷۰ میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی به چندین پروژه تولیدی استان اختصاص یافت و لازم است مسئولان بیایند و به مردم توضیح دهند چه میزان از آن جذب شده است.

قربانی تصریح کرد: راه بجنورد-جنگل گلستان و اجرای فاز توسعه پتروشیمی که دولت کلنگ آن را بر زمین زد خواسته به‌حق مردم خراسان شمالی است اما دراین‌بین مسئولان باید پاسخگو باشند که چرا اتفاق خاصی در این استان نیفتاده است.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر