جزئیات پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان در سال 97

طی سه ماه امسال 656 نیازمند خراسان شمالی، یک میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات کارگشایی دریافت کردند.

 

 

به گزارش شرق24، رضا وحدانی، مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خراسان شمالی با اشاره به جزئیات پرداخت تسهیلات به نیازمندان در سال 97، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال 16 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان این استان پرداخت شود.

 وحدانی با یادآوری اینکه این تسهیلات در سه سرفصل مسکن، اشتغال و وام‌های کارگشایی به نیازمندان پرداخت می‌شود، افزود: طبق برنامه‌های سال 97 پیش‌بینی‌شده است پنج میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در حوزه مسکن نیازمندان و چهار میلیارد و 500 میلیون تومان نیز برای ایجاد طرح‌های اشتغال مددجویان پرداخت شود.

وی همچنین اعتبار پیش‌بینی‌شده در حوزه وام‌های کارگشایی را نیز شش میلیارد و 500 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این وام‌ها نیز درزمینهٔ های ازدواج، تحصیل، اشتغال، مسکن، تأمین جهیزیه، خدمات بهداشتی و درمانی، باهدف توانمندسازی مددجویان ارائه می‌شود.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خراسان شمالی با اشاره اینکه طی سه‌ماهه نخست امسال یک میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات کارگشایی و اشتغال‌زایی توسط این صندوق به نیازمندان پرداخت‌شده است، افزود: 656 نفر از نیازمندان از این تسهیلات بهره‌مند شدند.

وحدانی از دریافت پایین‌ترین نرخ کارمزد و ضمانت آسان به‌عنوان مزیت‌های صندوق امداد ولایت این استان نام برد و افزود: همچنین تسهیلات بدون نیاز به سپرده‌گذاری و در سریع‌ترین زمان ممکن به محرومان پرداخت می‌شود.

وی با یادآوری اینکه هم‌اکنون 530 نیازمند تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی در نوبت دریافت تسهیلات کارگشایی هستند، از افراد خیر خواست وجوهات خود را به‌صورت سپرده به این صندوق بسپارند تا مشکل این خانوارهای محروم حل شود.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر