تعيين تكليف 14 واحد صنعتي راکد در شهركهاي صنعتي خراسان شمالي

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي خراسان شمالي از تعيين تكليف 14 واحد صنعتي راكد و غير فعال مستقر در شهركها و نواحي صنعتي خراسان شمالي خبر داد.


به گزارش شرق 24 و به نقل از  روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي خراسان شمالي ؛ سیاوش وحدت گفت : به منظور تعیین تکلیف واحدهای صنعتی راکد هيات حل اختلاف و داوري با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تشکیل و پس از بررسی‌های لازم و دعوت از طرفین قرارداد تعداد 14 پرونده در جلسه مورد بررسي قرارگرفت که از اين پرونده هاي مطروحه 3 مورد فسخ قطعي و 9 مورد اعطاي مهلت گرديدو 2 مورد دیگر در جلسات بعدی مورد بررسی قرار میگیرد.
وی تاکید کرد : با بررسی های انجام شده میزان 4 هکتار از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی استان تعیین تکلیف شد.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان شمالي گفت: متقاضیان سرمايه گذاري صنعتي در شهركها و نواحي صنعتي که زمین دریافت کرده‌اند و اقدامی نسبت به تعهدات قرارداد از جمله پیشرفت فیزیکی و بدهی انجام ندهند بعد از اتمام مهلت قانونی اقدام به فسخ قرارداد و انجام مراحل قضائی و مسترد نمودن زمین و واگذاری آن واحد به سرمایه گذاران واقعی اقدام خواهد شد.
وی تاکید کرد : با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و حمایت از صنایع کوچک و متوسط و تولید کالای ایرانی ، در این جلسه به تعداد بیشتری از واحدهای صنعتی غیر فعال به منظور راه اندازی مجدد و انجام تعهدات اعطای مهلت گردید.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر