انتقاد شديد اعضاي شوراي اسلامي شهرستان گرمه از بي توجهي مسولان

به گزارش دبيرخانه شوراي اسلامي شهرستان گرمه دومين جلسه اين شورا در سال جاري با حضور كليه اعضا و با موضوع تعلل مسئولين استان در معرفي فرماندار و بررسي مشكلات شهرستان برگزار گرديد.

به گزارش شرق 24، عباسي رئيس شوراي اسلامي شهرستان در سخناني با بيان اينكه در آستانه ورود به هشتمین ماه اداره عالی ترین جایگاه دولتی در شهرستان گرمه با ابلاغ سرپرستی هستیم كه اگر سه ماه پایانی فرماندار قبلی را به آن اضافه کنیم قریب به ۱۰ تا ۱۱ ماه است که شهرستان محروم گرمه فرماندار ندارد گفت: این در حالی است که نمایندگان مردم در شورای اسلامی چه در جلسات حضوری و چه به صورت درخواست کتبی مشکل مذکور را به اطلاع استاندار و معاون محترم سیاسی رسانده اند ولي تا امروز مي بينيم كه هيچ اتفاقي نيفتاده وعملا شهرستان در بلاتكليفي مطلق به سر مي برد.

وی افزود: هر چند امور اداری شهرستان در حال انجام است ولی پر واضح است که بسیاری از امور در شهرستان معطل مانده است و شهرستانی که یک دهه از تاسیس آن می گذرد بسیاری از ادارات در آن شکل نگرفته و اکثریت ادارات دیگر هم در قالب نمایندگی و با مدیران غیر بومی و دائم السفر اداره می شوند.

وي خاطر نشان كرد: بسیاری از پروژه های عمرانی از جمله تعریض جاده چمن بید - سنگ سوراخ ، استخر سرپوشیده، مدارس ،کتابخانه ها و ...سالهاست که نیمه تمام رها شده است و مطالبه به حق مردم در خصوص جاده میامی سالهاست که بی پاسخ مانده و هر از گاهی با اقدامی نمایشی سعی در درگیر کردن ذهن مردم و دامن زدن به اختلافات بومی و منطقه ای را دارند.

عباسي تصريح كرد:در قطب حمل و نقل استان و در دیار صنعت گران برنامه ای برای توسعه صنایع بویژه سرمایه گذاری و ایجاد صنایع کوچک وبزرگ وجود ندارد ، این در حالی است که هر از گاهی خبر افتتاح کارخانه های بزرگ و کوچک اقتصادی به لطف فشار نمایندگان و... در نقاط دیگر استان شاهد هستیم.

رئيس شوراي اسلامي شهرستان گرمه  گفت:علیرغم وجود پتانسیل های متعدد اقلیمی ، نیروی انسانی توانمند، ویژگی های منحصر به فرد در حوزه های مختلف بویژه حمل و نقل و گردشگری و... متاسفانه اقدام موثری را شاهد نبوده ایم و توسعه در بخشهای مختلف اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی و... در حد شعار باقی مانده است.
وي در پايان گفت مردم شهید پرور و انقلابی شهرستان گرمه همه ناملایمات و نامهربانی ها را به دلیل وفاداری به آرمانهای امام و رهبری و دلبستگی به نظام، تحمل نموده لیکن اجحاف و ظلم‌ آشکار به سبب برآورده شدن سلایق افراد و جریانهای خاص که علی النهایه ظلم‌ و تبعیض ناروا به اکثریت مردم شهرستان را به دنبال دارد قابل پذیرش و تحمل نیست كه امیدواریم قصور و کوتاهی صورت گرفته در خصوص شهرستان گرمه به طور عام و انتخاب فرماندار به طور خاص که مصداق بارز تعدی به حق الناس می باشد با سرعت بخشیدن به فرآیند انتخاب فرماندار جبران گردد.

در پايان اعضاي شوراي اسلامي از مسئولين استان خواستند تا هر چه زودتر نسبت به معرفي فرماندار و تسريع در روند رشد وتوسعه شهرستان گام بردارند.

نظرات

ارسال نظر