حوزه هنری خراسان شمالی دستگاه برتر دهه فجر استان شد

  از سوی ستاد دهه فجر استان، حوزه هنری خراسان شمالی به عنوان یکی از سه دستگاه برتر در فعالیت‌های دهه فجر شناخته شد.

 

 به گزارش شرق 24 و به نقل از  روابط عمومی حوزه هنری خراسان شمالی، این موضوع اخیراً پیرو ارزیابی‌های ستاد دهه فجر خراسان شمالی به این سازمان ابلاغ شده و طی پیامی از فعالیت‌های حوزه هنری استان در بین سه دستگاه برتر به پاس تلاش‌های بی شائبه و ارزشمند، در راستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن‌های سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر شده است.

متن تقدیرنامه به این شرح است:

با حمد و ثنا به پیشگاه حضرت حق جل جلاله، در طلیعه چهلمین پگاه عزت و شرافت، این عظیم‌ترین انقلاب مردمی جهان که سرمایه و ثمره خون‌های مطهر و نازنین شیرمردانی است به پرچم‌داری بت‌شکن بزرگ قرن، حضرت امام روح الله(ره) با صلابت، استوار و توفنده در مسیر بالندگی و تعالی خراج از مرزهای جغرافیایی، قلب‌های آزادی‌خواهان عالم را فتح کرده و با اقتداری مثال زدنی معادلات منطقه‌ای و جهانی را برهم زده.

اینک در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال این لوح به پاس زحمات بی دریغ که جزء سه دستگاه برتر در ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان شمالی شناخته شده‌اید؛ تقدیم حضور می‌گردد.

امید است در پرتو الطاف قادر منان و تحت توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه شریف همواره در صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و عمل به منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی موفق و موید باشید.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر