ترددهای ورودی و خروجی به خراسان شمالی افزایش یافت

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: شمار ترددهای ورودی و خروجی به این استان در سه ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است. 

 

به  گزارش شرق24 و به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: در این مدت 2 میلیون و 219 هزار و 446 دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل  16.2 درصد رشد داشته است. 

وی بیان داشت: در این مدت 2 میلیون و 218 هزار و 631 دستگاه وسیله نقلیه از استان خارج شده است که این رقم در مقایسه با بهار سال گذشته18.3 درصد افزایش داشته است. به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی، اکنون 45 دستگاه تردد شمار نصب شده در سطح جاده های استان تردد  جاده های استان را ثبت می کند.
بدیعی مقدم اظهار کرد: بهار سال گذشته 1 میلیون و909 هزار و388 هزار دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده و در این مدت 1 میلیون و 875 هزار و 15 دستگاه خودرو از استان خارج شده است. 

بدیعی مقدم گفت: دراین مدت بیشترین تردد ها به ترتيب در محور هاي شيروان - بجنورد و بالعكس، بجنورد –اسفراين و بالعكس و قوچان – فاروج ثبت شده است.

وی گفت: كم تردد ترين محور ها نیز اميرآباد – جاجرم ، جاجرم – سنخواست و جاجرم – امير آباد است.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر