روز اتحاد ملت

صبح امروز مردم ولایی و با بصیرت خراسان شمالی دست در دست هم حماسه‌ای جدید خلق کردند.

به گزارش شرق24 از بجنورد، از واپسین لحظات صبح امروز مردم، بسیجیان و تمامی اقشار جامعه دست در دست هم داده و با خلق حماسه ای جدید در عرصه حاضر شده و نشان دادند عشق به کشورشان کلامی نبوده و می‌توانند آن را در عمل نیز نشان دهند.

پیر و جوان، کودکان و بانوان همگی آمدند و عمده مطالباتشان اقتصادی بود و تنها خواسته آنان مدیریت اوضاع اقتصادی کنونی از جانب مسئولین و دولتمردان بود که با روحیه بالا به رفع این نوع مشکلات و گذشتن از تحریم های اقتصادی قلبا ایمان ئاشتند.

یکی از شرکت کنندگان در این تجمع در پاسخ به سوال خبرنگار شرق24 مبنی بر علت حضورش در این مراسم گفت: امروز آمده ایم تا بگوییم اجازه نخواهیم داد که بیگانگان برای کشور عزیزمان ایران اسلامی تصمیم گیری کنند و بار تحریم ها اگرچه حس می‌شود اما به عبور از این تحریم و پیروزی در جنگ اقتصادی ایمان داریم و قطعا روزی خواهد رسید که مستکبرین جهانی از جانب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحریم خواهند شد.

در پایان شایان ذکر است اگرچه در تمامی فراخوان ها به اجتماع 20 هزار نفری اشاره شده بود اما جمعیت فراتر از انتظار حضور یافتند و بار دیگر حماسه ای در یاد ها نقش بست.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر