یوم النکبت

روز گذشته در صحن غیرعلنی مجلس شورای اسلامی لایحه fatf به رای گذاشته شد که متاسفانه از دل آن کنوانسیون ctf با اکثریت آراء نمایندگان به تصویب رسید.

به گزارش شرق24، متن یادداشت داریوش سجادی در خصوص تصویب کنوانسیون CTF را بایکدیگر می‌خوانیم؛

نماینده ای که تا این اندازه وجود و قابلیت نداره تا شفاف و شجاعانه از رای خودش به CTF  دفاع کنه و علنا پای رای خودش به این مصوبه بایستد چنین نماینده ای شایسته ماندن در مجلسی نیست که اعتبار خودش را از مشاهیری در اندازه شهید مدرس کسب کرده، رفتار زبونانه و ذلیلانه نمایندگانی که از شرم بی شرمی‌شان بابت رای به CTF عاجزانه درخواست رای مخفی دادند تا آن اندازه مبتذل است که ایشان را فاقد صلاحیت تلبس به خلعتنمایندگی می‌کند.

سال 78 بابت سمیناری 3 روزه در قبرس بودم، میزبان یکی از دوستان متمول بود که کنفرانس مذبور را در هتل هیلتون شهر نیکوزیا برگزار کرد.

بعد از پایان سمینار با گفتگوئی خصوصی با اشاره به آقای.... به بنده گفت ایشان روز آخر کنفرانس با وجود این که من هزینه کل کنفرانس را شخصا تقبل کرده بودم اما نرد من آمد و برای ترخیص از هتل اصرار داشت که هر طور شده خودش پول اتاق اش رو حساب کنه، منم تعجب کردم و قبول نکردم و گفتم شما مهمان من هستید.

خلاصه فرد مذبور وقتی علی‌رغم اصرار زیاد موفق به متقاعد کردن میزبان نشده نهایتا درخواست کرده خودش پول هتل رو حساب کرده و میزبان پولش رو نقدا به وی عود دهد.دوست متمول بنده گفت من با تعجب قبول کردم و بعدا از مدیریت هتل خواستم لیست صورت حساب ایشان را در اختیارم قرار دهد و آنجا بود که فهمیدم چرا جناب.... اصرار داشت خودش پول اتاقش را به آن شیوه حساب کند.

بنده خدا تمام 3 روز اقامت در هتل را صرف رویت فیلم های پورنو کرده و حسابداری هتل نیز بابت سورچرانی حسابی ایشان را شارژ کرده و معظم‌له نیز بابت مخفی ماندن این ضیاف، اصرار بر غیرعلنی ماندن صورتحسابش را ئاشته ظاهرا امروز نیز نمایندگان مجلس از شرم مواجهه با مردم بابت این یوم النکبت متوسل به رای مخفی شدند لذا نمایندهای این چنینی را رئیس مجلسی آن چنان شایسته است.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر