آموزش و پرورش موثرترین نهاد برای آموزش نماز است

امام جمعه بجنورد آموزش و پرورش را موثرترین نهاد برای ترویج فریضه نماز در جامعه برشمرد و گفت: باید فرزندان از کودکی نماز خواندن را آموزش ببینند و این مسئولیت بر عهده آموزش و پرورش است.

به گزارش شرق24:حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی در آئین عبادی وسیاسی نماز جمعه در محل مصلی امام خمینی(ره) اظهار کرد: استاندار خراسان شمالی که روز گذشته معارفه شده اند امروز در نماز جمعه حاضر شده اند در حالی که برخی از مدیران کل استان تاکنون در نماز جمعه حاضر نشده اند.

حجت الاسلام یعقوبی این روحیه انقلابی استاندار را تحسین کرد و افزود: با روحیه انقلابی می توان شرایط توسعه استان را فراهم کرد.

وی تصریح کرد: محمدرضا خباز، استاندار سابق خراسان شمالی، در مدت کوتاهی که سکان استانداری خراسان شمالی را برعهده داشت، جهادی کار کرد و استاندار فعلی نیز با نگاه انقلابی وارد عرصه شده است..

وی اظهار کرد: مدیرانی که بازنشست می شوند باید مدیران جوان را تربیت کنند تا در آینده دچار قحط رجال نشویم.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در ادامه اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان راهی برای  بهبود مدیریت بسته کشور برشمرد و گفت: مدیران باتجربه باید در سال های آخر خدمت خود اصول مدیریت و تجربه را به جوانان برای اداره کشور بیاموزند تا در آینده دچار  قحط‌الرجال نشویم .

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به 7 ماهی که کشورهای اروپایی، تیم مذاکره کننده ایران را در خصوص برجام معطل کرده اند، خاطرنشان کرد: باید از موضع ضعف خارج‌ شده و به‌جای تلف شدن وقت کار اساسی‌تری را انجام داد

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر