بدهی های رئیس جمهور به مردم خراسان شمالی ترند یک توئیتر شد

رئیس‌ جمهور در جلسه هیئت دولت برای انتخاب استاندار جدید خراسان شمالی٬ خود را بدهکار به مردم استان دانست، در ادامه این صحبت ها کاربران فعال فضای مجازی توئیتر واکنش نشان دادند.

 

 از آخرین سفر حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران اسلامی به استان خراسان شمالی بیش از 3 سال می گذرد. وی در جلسه اخیر هیات دولت برای معارفه استاندار جدید خراسان شمالی خود را بدهکار مردم استان دانست و گفت: در جریان سفرهای تبلیغاتی ایام انتخابات٬ قصد سفر به استان را داشتم که متاسفانه این موضوع انجام نشد و من از این بابت به مردم استان بدهکار هستم.

فعالان فضای مجازی خراسان شمالی، همزمان با معارفه استاندار جدید محمد علی شجاعی ، دهمین استاندار خراسان شمالی در روز پنج شنبه 15 آذر از بدهی رئیس جمهور به خراسان شمالی را گفتند و این موضوع را پربحث ترین مطلب شبکه های اجتماعی و ترند یک توییتر کردند،  فعالان فضای مجازی، پست هایی را در توییتر منتشر کردند و لیست بدهی های اصلی رئیس جمهور را به وی و استاندارجدید گوشزد کردند
در تصویر تعدادی از این توییت ها را ملاحظه می فرمایید:

 

علی محقر از فعالان اصلاح طلب و رئیس هئت مدیره پتروشیمی خراسان٬ بزرگ‌ترین بدهکاری رئیس جمهور به مردم خراسان شمالی را انجام طرح فاز دوم پتروشیمی خراسان می‌داند. وعده‌ای که علی رغم قول ریاست جمهوری٬ هنوز جامه عمل نپوشیده است.

قطار هم بی قطار!

پروژه احداث راه‌آهن جوین به اسفراین و بجنورد از آن طرح‌هایی است که هرساله و در همه دولت‌ها قرار است اجرایی شود. پروژه‌ای که شمال‌شرقی‌ترین استان ایران را به شبکه ریلی کشور متصل و آرزوی چندین ساله مردم خراسان‌شمالی را برآورده می‌کند. وعده‌ای که به پای ثابت ارائه برنامه‌ دولت‌ها تبدیل شده و بسیاری از مردم خراسان‌شمالی امیدی به تحقق آن ندارند. علاوه بر این خط آهن٬ خط آهن استراتژیک مشهد-بجنورد-گرگان نیز از طرح‌های قدیمی و بر زمین مانده دولت است که چندی پیش به دلیل عدم تامین اعتبار مالی٬ به کلی پرونده‌اش بسته شد.

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر