ناجا بر سر ارزش‌ها با هیچ کس تعارف ندارد/هدف دشمن ایجاد شکاف بین مردم، نظام و دولت در داخل کشور است

معاون عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انتظامی بر سر ارزش‌ها با هیچ گروه و جناحی تعارف ندارد.

به گزارش شرق24:حجت‌الاسلام‌والمسلمین ادیانی در آیین یادواره شهدای ناجای خراسان شمالی با اشاره به اهمیت روحیه شهادت‌طلبی و جهادی در انقلاب اظهار کرد: این روحیه انقلاب را به چهل‌سالگی رسانده است و اسلام با تعبیه جهاد در خود، قدرت متفاوتی را ایجاد کرده است.

وی شهدا را عامل صیانت انقلاب از درون توصیف کرد و افزود: اگر مجاهدت‌های شهدا و خانواده‌های شهدا در تاریخ انقلاب نبود فتنه ۸۸ هر کشور و انقلابی را از بین می‌برد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تحریم‌های هوشمند علیه هر کشوری را باعث فاصله میان مردم و حکومت دانست و گفت: انقلاب با فشارهای واردشده اکنون ۴۰ ساله شده و در برابر توطئه‌های سخت و تهدیدهای نرم دشمنان ایستاده است.

وی همچنین با ذکر خاطره‌ای از دیدار رهبر انقلاب با نیروهای انتظامی گفت: سردار اشتری در این جلسه دستگیری اخلالگران اقتصادی همچون سلطان سکه را ازجمله اقدامات ناجا عنوان کرد که رهبر انقلاب نیز تأکید فرمودند که از این اقدامات افزایش پیدا کند.

ادیانی با تأکید بر حفظ نظام جمهوری اسلامی به‌عنوان مسئولیت همگانی تصریح کرد: وقتی دشمن تغییر رفتار در مسئولان به بنید برای مقابله با نظام طمع می‌کند و دشمنی خود را بر کشور تحمیل می‌کند.

وی تحریم‌ها و آسیب‌های اجتماعی را ازجمله دشمنی‌های علیه نظام اسلامی توصیف کرد و ادامه داد: غیرت از مبانی اخلاق اسلامی است و شبکه‌های اجتماعی به دنبال فاسد کردن جوانان درون کشور و از بین بردن نظام از داخل هستند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا همچنین خراسان شمالی را ازجمله استان‌های کم جرم نام برد و گفت: ۱۸ هزار تن مواد مخدر در کشور از سوی دشمنان وارد می‌شود که ۶ هزار تن ترانزیت، ۷ هزار تن کشف و ۶ هزار تن به مصرف می‌رسد.

وی از عدم توجه برخی مسئولان در خصوص تهاجم فرهنگی خبر داد و گفت: دشمن از طریق آسیب‌های اجتماعی دنبال پوک کردن اعتقادات و ترویج فساد با ارزان‌ترین قیمت هستند.

ادیانی نظام را صیانت شده از سوی شهدا توصیف کرد و ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران در هیچ تئوری انقلابی نمی‌گنجد و ریشه در باورها، اعتقادات و جان مردم دارد و نباید از جایگاه شهیدان غفلت شود و برگزاری یادواره‌های شهدا باعث افتخار است.

وی در ادامه تصریح کرد: ناجا بر سر ارزش‌ها و امنیت با احدی تعارف ندارد و باهوشیاری و مراقبت دائمی نسبت به حوادث و پدیده‌ها رصد لازم را انجام داده که در کارنامه درخشان نیروی انتظامی طی اتفاقات دی‌ماه سال گذشته و مردادماه امسال این اقدامات به ظهور رسیده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا همچنین با تذکر نسبت به برخی از اقدامات علیه نظام با پول بیت‌المال گفت: برخی روزنامه‌های رسمی کشور با پول‌های بیت‌المال مردم را به تجمع و آشوب خیابانی دعوت می‌کند و نظام را متهم به گدایی قدرت در انتخابات‌ها می‌کنند و از سوی دیگر به دنبال مذاکره ایران با آمریکا هستند.

وی در انتها تصریح کرد: شهدای این نظام و انقلاب حافظ کشور هستند و این نظام ریشه در باورهای قلبی مردم آن دارد.

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر