برگزاری تریبون‌های آزاد دانشجویی در دانشگاه‌های خراسان شمالی

برگزاری تریبون‌های آزاد دانشجویی در دانشگاه‌های خراسان شمالی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش شرق24:مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان شمالی از برگزاری تریبون‌های آزاد دانشجویی در دانشگاه‌های استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، الهام آزادزاده در این خصوص اظهار کرد: یكي از عناصر محوري در جريان شكل‌گيري انقلاب اسلامي و پيروزي آن و همچنين در تداوم آن جوانان بوده‌‍اند و در این زمینه جنبش دانشجويي نقش اساسی ایفا کرده است و این تاثیرگذاری همواره باید تداوم داشته باشد.
وی افزود: با توجه به پتانسیل دانشجویان و دانشگاهیان به عنوان قشر فرهیخته جامعه و لزوم گفتمان سازی در دانشگاه ها و تبادل نظرات و اطلاعات، برگزاری چنین برنامه هایی بویژه در مناسبت های ارزشی مانند پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی موثر خواهد بود.
وی ادامه داد: در این راستا فعال شدن بیشتر دانشجویان در مسائل جامعه و آگاهی و برخورداری از نگاه عالمانه و منتقدانه نسبت به وضعیت سیاسی و اجتماعی کشور ضروری است که برگزاری چنین برنامه هایی فضایی برای بیان آرا و اندیشه های مختلف را فراهم می کند.
آزادزاده گفت: در این راستا و با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم برنامه برگزاری تریبون های آزاد دانشجویی با موضوع انقلاب اسلامی در دانشگاه های استان تدوین شده است که با همکاری صدا و سیما، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و دانشگاه‌های استان برگزار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: این برنامه از روز سه شنبه 4 دی ماه 97 آغاز و به صورت سلسله ای در دانشگاه های استان برگزار می شود و تا اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر