جدول / 9 دی 97 کجا برویم؟

جدول کامل ویژه برنامه‌های بزرگداشت یوم الله 9 دی در سال 1397 در سراسر کشور منتشر شده است

شرق24
 
 

استان/شهر

زمان

سخنران

آدرس

تهران/

تهران

جمعه 7 دی اذان مغرب

حجت الاسلام حمید رسایی

میدان بهارستان، پشت مدرسه عالی شهید مطهری، خ شهید دیالمه، مسجد المهدی(عج)

تهران/

پیشوا

جمعه 7 دی اذان مغرب

استاد حسن عباسی

میدان 15 خرداد

مسجد علی بن موسی الرضا(ع)

تهران/

ورامین

جمعه 7 دی اذان مغرب

علیرضا زاکانی

(نماینده سابق مجلس)

مسجد خاتم الانبیاء(ص)

تهران/

پیشوا

شنبه 8 دی اذان مغرب

سردار حسن حسن زاده

(فرمانده سپاه سیدالشهدا تهران)

آستان مقدس امامزاده جعفر بن موسی(س)

تهران/

شهرری

شنبه 8 دی اذان مغرب

آیت الله سید احمد خاتمی

آستان مقدس عبدالعظیم الحسنی(س)

تهران/

قرچک

شنبه 8 دی اذان مغرب

آیت الله حسینی خراسانی

(عضو مجلس خبرگان)

مسجد جامع قرچک

تهران/

دماوند

شنبه 8 دی اذان مغرب

سردار فرزندی

-

تهران/

تهران

یکشنبه 9 دی ساعت 10

سردار حسین سلامی

(جانشین فرمانده سپاه)

میدان امام حسین(ع)

تهران/

پیشوا

یکشنبه 9 دی ساعت 9

حجت الاسلام سید حمید روحانی

حوزه علمیه پیشوا

تهران/

ورامین

یکشنبه 9 دی ساعت 9.30

سردار حسن حسن زاده

(فرمانده سپاه سیدالشهدا تهران)

مصلی بزرگ صاحب الزمان(عج)

تهران/

ملارد

یکشنبه 9 دی ساعت 10

معاون سیاسی سازمان بسیج

سالن شهید طحانی

تهران/

بهارستان

یکشنبه 9 دی ساعت 9

حجت الاسلام موسوی

(معاون سازمان صداوسیما)

سالن فجر

تهران/

شهرقدس

یکشنبه 9 دی ساعت 9

حجت الاسلام یدالله شیرمردی

(رییس ستاد نمازجمعه تهران)

مصلای شهرقدس

تهران/

اسلامشهر

یکشنبه 9 دی ساعت 10

حجت الاسلام حیدر مصلحی

سالن اجتماعات شهید غلامی

تهران/

شهریار

یکشنبه 9 دی ساعت 10

دکتر سراج

-

تهران/

ورامین

یکشنبه 9 دی اذان مغرب

سردار حاجی نجار

(مسئول اسبق سیاسی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه)

مسجد حضرت رسول شهرک اصلاح بذر

تهران/

پیشوا

سه‌شنبه 11 دی اذان مغرب

محمدحسین صفارهرندی

(عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام)

آستان مقدس امامزاده جعفر بن موسی(س)

تهران/

پیشوا

چهارشنبه 12 دی

اذان مغرب

سید حسین نقوی حسینی

(نماینده مجلس)

خ فلسطین

مسجد ولیعصر(عج)

تهران/

ورامین

چهارشنبه 12 دی

اذان مغرب

حجت الاسلام حمید رسایی

(نماینده سابق مجلس)

مسجد حضرت خدیجه(س)

تهران/

پیشوا

پنجشنبه 13 دی

اذان مغرب

حجت الاسلام باقری

(امام جمعه پیشوا)

شهرک 15 خرداد

مسجد حضرت بقیه الله(عج)

تهران/

ورامین

پنجشنبه 13 دی

اذان مغرب

عبدالله گنجی

(مدیرمسئول روزنامه جوان)

منطقه دهوین

تهران/

پیشوا

شنبه 15 دی اذان مغرب

حسین شریعتمداری

(مدیرمسئول کیهان)

مسجد امام خمینی(ره)

آذربایجان شرقی

شبستر

شنبه 8 دی ساعت 15

آیت الله آل هاشم

(نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی)

مسجد امام حسین(ع)

آذربایجان شرقی

بناب

یکشنبه 9 دی ساعت 10

آیت الله آل هاشم

(نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی)

مصلای بناب

آذربایجان شرقی

تبریز

یکشنبه 9 دی ساعت 15

حجت الاسلام آل هاشم

(نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی)

سردار غیب پرور

(رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور)

مصلای اعظم حضرت امام خمینی(ره)

اصفهان/

اصفهان

یکشنبه 9 دی ساعت 10

سردار فضلی

میدان انقلاب

البرز /

آسارا

یکشنبه 9 دی ساعت 14

حجت الاسلام بنی احمدی (مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه البرز)

کیلومتر 40 جاده کرج-چالوس، مسجد محله آسارا

البرز/

کرج

یکشنبه9دی ساعت14.30

آیت الله سید احمد خاتمی

مصلای بزرگ امام خمینی(ره)

ایلام/

ایلام

یکشنبه 9 دی ساعت 10

دکتر علی محمد نایینی

(مشاور فرمانده سپاه)

مسجد جامع ایلام

بوشهر/

بوشهر

یکشنبه 9 دی ساعت 9

دکتر محمدجواد لاریجانی

(دبیر ستاد حقوق بشر)

مصلای نمازجمعه

بوشهر/

کنگان

یکشنبه 9 دی ساعت 9.30

حجت‌الاسلام حسین دشتی

(مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه امام صادق بوشهر)

مصلای نمازجمعه کنگان

خراسان جنوبی

بیرجند

یکشنبه 9 دی ساعت 9.30

حسین مظفر

(عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام)

مسجد امام حسین(ع)

خراسان رضوی

نیشابور

جمعه 7 دی اذان مغرب

عظیم ابراهیم پور

(جانشین سابق بنیاد خاتم الاوصیاء)

تکیه ابوالفضلی

خراسان رضوی

نیشابور

شنبه 8 دی اذان مغرب

حجت الاسلام صابری تولایی

بلوار دانشگاه

مسجد قدس

خراسان رضوی

مشهد

یکشنبه 9 دی ساعت 8.30

حجت‌الاسلام علی سعیدی

(رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا)

حرم رضوی

رواق امام خمینی(ره)

خراسان رضوی

نیشابور

یکشنبه 9 دی اذان مغرب

استاد نصیری

مسجد دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور

خراسان رضوی

درود

یکشنبه 9 دی اذان مغرب

حجت الاسلام ماندگاری

آستان مقدس امامزادگان عین‌علی و زین‌علی(س)

خوزستان

اهواز

یکشنبه 9 دی ساعت 10

سردار نقدی

(معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه)

آستان مقدس امامزاه علی بن مهزیار اهوازی(س)

زنجان

زنجان

یکشنبه 9 دی

مهدی چمران

آستان مقدس امامزاده سید ابراهیم(س)

سمنان/

دامغان

جمعه 7 دی اذان مغرب

حجت‌الاسلام حسین پور

(مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شاهرود)

آستان مقدس امامزاده قاسم(س)

سمنان/

شاهرود

جمعه 7 دی اذان مغرب

حجت الاسلام والمسلمین علیزاده

(مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حفاظت فرودگاه‌های کشور)

مسجد علی اصغر(س) شهرک دانشگاه شاهرود

سمنان/

دامغان

شنبه 8 دی اذان مغرب

حجت‌الاسلام حسینی دیباجی

(مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه سمنان)

مسجد اعظم امیرالمؤمنین(ع)

سمنان/

دامغان

یکشنبه 9 دی ساعت 10

حجت‌الاسلام حسینی دیباجی

(مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه سمنان)

آستان مقدس امام زادگان محمد و جعفر(س)

سمنان/

شاهرود

یکشنبه 9 دی اذان مغرب

محمدرضا قوچانی

(از شاهدان عینی فتنه 88)

مسجد و حسینیه شاهکویی‌ها

فارس/

شیراز

یکشنبه 9 دی ساعت 9

حجت الاسلام حاج صادقی

(نماینده ولی فقیه در سپاه)

آستان مقدس شاهچراغ(س)

قزوین/

قزوین

یکشنبه 9 دی ساعت 9.30

حمیدرضا حاجی بابایی

(نماینده مجلس)

خ شهدا

قم/

قم

یکشنبه 9 دی ساعت 10

آیت‌ الله سید احمد خاتمی

مدرسه فیضیه

کردستان/

سنندج

یکشنبه 9 دی

آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی

(نماینده ولی فقیه در کردستان)

سالن آزادی

کرمانشاه/

کرمانشاه

یکشنبه 9 دی ساعت 10

دکتر حشمت الله قنبری

(محقق و پژوهشگر برجسته)

مسجد جامع کرمانشاه

کهگیلویه و بویراحمد/

گچساران

یکشنبه 9 دی ساعت 9

سردار هادی مقدسی

(معاون جانشین فرهنگی سپاه)

مصلای نمازجمعه

گلستان/

گنبدکاووس

یکشنبه 9 دی ساعت 9

فرمانده سپاه نینوا گلستان

مسجد قائمیه

گلستان/

گرگان

یکشنبه 9 دی ساعت 9.30

سردار رمضان شریف

(سخنگوی سپاه)

مصلای وحدت گرگان

گلستان/

گرگان

یکشنبه 9 دی ساعت 13

سردار رمضان شریف

(سخنگوی سپاه)

سالن سمینار اداره کل تبلیغات اسلامی، هیات حیدریون گرگان

گیلان/

رشت

یکشنبه 9 دی ساعت 10

محمدحسین صفارهرندی

(عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام)

میدان شهدای ذهاب (شهرداری)

گیلان/

لنگرود

یکشنبه 9 دی ساعت 15

محمدحسین صفارهرندی

(عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام)

مسجد جامع لنگرود

لرستان/

پلدختر

یکشنبه 9 دی ساعت 10

آیت الله میرعمادی

(نماینده ولی فقیه در لرستان)

مسجد جامع پلدختر

مازندران/

بهشهر

جمعه 7 دی اذان مغرب

سعدالله زارعی

(کارشناس سیاسی)

حسینیه قتلگاه

مازندران/

قائمشهر

شنبه 8 دی ساعت 14.30

سردار طلایی‌نیک

(معاون وزارت دفاع)

حسینیه عاسقان ثارالله(ع)

مازندران/

هچیرود

شنبه 8 دی ساعت 15

حجت‌الاسلام جباری

(امام جمعه چالوس)

مجتمع فرهنگی سماء دلگشا

مازندران/

هادی شهر

شنبه 8 دی ساعت 15

حجت‌‍الاسلام قلی‌پور

(امام جمعه بابلسر)

مقابل بخشداری

مازندران/

نکا

شنبه 8 دی اذان مغرب

حجت‌الاسلام قاسم روا‌نبخش

(عضو موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی)

مسجد جامع نکا

مازندران/

عباس آباد

شنبه 8 دی اذان مغرب

حجت‌الاسلام غفاری‌فر

(استاد حوزه و دانشگاه)

مسجد جامع عباس آباد

مازندران/

سیمرغ

شنبه 8 دی اذان مغرب

حجت‌الاسلام موحد

(مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز)

مسجد حضرت ولی‌عصر(عج)

مازندران/

بندپی شرقی

شنبه 8 دی اذان مغرب

حجت‌الاسلام غلامی

(نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران)

مصلای نمازجمعه

مازندران/

بندپی غربی

شنبه 8 دی اذان مغرب

حجت‌الاسلام حاجی‌زاده

(امام جمعه بندپی غربی)

مسجد جامع روستای شهید عبدالله

مازندران/

امیرکلا

شنبه 8 دی اذان مغرب

حجت‌الاسلام ادیانی

(رئیس عقیدتی سیاسی ناجای کشور)

حسینیه چهل ستون

مازندران/

ساری

یکشنبه 9 دی ساعت 9.30

حجت الاسلام ‌سید صدرالدین شریعتی

(استاد حوزه و دانشگاه)

آستان مقدس امامزاده یحیی(س)

مازندران/

بابل

یکشنبه 9 دی ساعت 10

حجت‌الاسلام موحد

(مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز)

آستان مقدس اما‌زاده قاسم(س)

مازندران/

بابلسر

یکشنبه 9 دی ساعت 9.30

حجت‌الاسلام طلابیان

(امام جمعه سابق بابلسر)

سالن اجتماعات سپاه، سینما شقایق

مازندران/

آمل

یکشنبه 9 دی ساعت 9

سردار میرشکار

(از یادگاران دفاع مقدس)

حجت‌الاسلام یعقوبیان

(استاد حوزه و دانشگاه)

حوزه علمیه امام حسن عسکری(ع)

مازندران/

محمودآباد

یکشنبه 9 دی ساعت 10

حجت‌الاسلام موسوی

(امام جمعه محمودآباد)

مصلای موقت محمودآباد

مازندران/

نور

یکشنبه9دی ساعت10.30

حجت‌الاسلام احمدی ارجمند

(امام جمعه نور)

مسجد جامع نور

مازندران/

نوشهر

یکشنبه 9 دی ساعت 10

علی اصغر زارعی

(جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور)

مسجد جامع نوشهر

مازندران/

چالوس

یکشنبه 9 دی ساعت 10

حجت‌الاسلام یعقوبیان

(استاد حوزه و دانشگاه)

مسجد جامع چالوس

مازندران/

تنکابن

یکشنبه 9 دی ساعت 11

حجت‌الاسلام پوراکبر

(امام جمعه تنکابن)

مسجد حضرت ولیعصر(عج)

مازندران/

رامسر

یکشنبه 9 دی ساعت 9.30

حجت‌الاسلام قائمی

(مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رامسر)

میدان روبروی شهرداری رامسر

مازندران/

کلاردشت

یکشنبه 9 دی ساعت 11

آیت‌الله معلمی

(عضو مجلس خبرگان)

مسجد جامع کلاردشت

مازندران/

مرزن آباد

یکشنبه9دی ساعت10.30

حجت‌الاسلام قائمی

(معاون آموزش حوزه‌های علمیه مازندران)

مسجد المهدی(عج)

مازندران/

بابل کنار

یکشنبه 9 دی ساعت 11

حجت‌الاسلام عابدی

(امام جمعه بابل‌کنار)

مصلای نمازجمعه

مازندران/

سیمرغ

یکشنبه9دی ساعت14.30

محمدعلی غلامیان

مصلای نمازجمعه سیمرغ

مازندران/

لاله آباد

یکشنبه 9 دی ساعت 15

حجت‌الاسلام قلی‌پور

(امام جمعه بابلسر)

مصلای نمازجمعه

مازندران/

سوادکوه شمالی

یکشنبه 9 دی ساعت 16

سردار مقدسی

(از فرماندهان سپاه قدس)

مسجد سوادکوه

مازندران/

آمل

یکشنبه 9 دی اذان مغرب

سردار باشتاق

(فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه)

آستان مقدس اما‌مزاده ابراهیم(س)

مازندران/

گلوگاه

یکشنبه 9 دی اذان مغرب

سردار کریم‌پور

(مشاور فرمانده سپاه)

مسجد محمدی

مازندران/

پل سفید

یکشنبه 9 دی اذان مغرب

حجت‌الاسلام غلامی

(نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران)

مسجد جامع پل‌سفید

مازندران/

گتاب

یکشنبه 9 دی اذان مغرب

حجت‌الاسلام تقی‌پور

(امام جمعه گتاب)

مسجد جامع گتاب

مازندران/

جویبار

سه‌شنبه 11 دی ساعت 14

حجت‌الاسلام رضایی

(نماینده ولی فقیه در نیروی هوافضای کشور)

حسینیه جوان محله

مازندران/

بهنمیر

سه‌شنبه 11 دی اذان مغرب

سردار اهوازی

(از یادگاران دفاع مقدس)

مصلای نمازجمعه

مرکزی/

اراک

یکشنبه 9 دی ساعت 10

حمیدرضا مقدم فر

(مشاور فرهنگی فرمانده سپاه)

مصلای اراک

هرمزگان/

بندرعباس

یکشنبه 9 دی ساعت 9

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی

میدان انقلاب، روبروی هتل هرمز

همدان/

همدان

یکشنبه 9 دی ساعت 10

حجت الاسلام ابوترابی فرد

میدان امام(ره)

یزد/

یزد

یکشنبه 9 دی ساعت 10

آیت‌الله دولابی

(عضو مجلس خبرگان)

مسجد حظیره

 

نظرات

ارسال نظر