خفت و خواری را در ماجرای سفر اخیر ترامپ به عراق مشاهده کردیم | پایگاه اطلاع رسانی شرق 24
 • |
 • یکشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • |
 • 29 شعبان 1442

 • |
 • 2021/4/11

 • خفت و خواری را در ماجرای سفر اخیر ترامپ به عراق مشاهده کردیم

  خفت و خواری را در ماجرای سفر اخیر ترامپ به عراق مشاهده کردیم

  جانشین قرارگاه اجتماعی و امنیتی شهید برونسی گفت:دشمن از سال گذشته القاهای زیادی با این منظور انجام می داد که انقلاب اسلامی 40 سالگی خود را نخواهد دید، اما نشانه های خفت و خواری را امروز در دشمن می توانید مشاهده کنید، به طور مثال در ماجرای سفر اخیر ترامپ به عراق دیدیم که بعد از چند هزار میلیارد دلار هزینه در این کشور در طی دوران حضور نیروهای نظامی آمریکا، اینچنین وی با هواپیمایی که چراغ هایش خاموش بود و پنجره هایش بسته، شبانه وارد عراق شد، لذا این موارد حاکی از نشانه های پیروزی انقلاب اسلامی است.

  به گزارش شرق24:سردار مجتبی غفور پور با اشاره به حماسه حضور مردم در«9 دی» در حمایت از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در تاریخ امت اسلام هر وقت مردم، با بصیرت در صحنه حضور پیدا کردند آنگاه با کم ترین هزینه بیشترین دستاورد را شاهد بوده ایم و هر وقت دیده ایم که بصیرت وجود نداشته است بیشترین هزینه ها را داده ایم.

  وی یادآور شد: در طول تاریخ هم مبحث بصیرت شناسی وجود دارد، به طور مثال امام حسین (ع) و امام حسن(ع) به دلیل نداشتن بصیرت مردم در آن زمان تنها ماندند و مظلومانه به شهادت رسیدند.

  جانشین قرارگاه اجتماعی و امنیتی شهید برونسی، عنوان کرد: اینکه امام راحل می فرمایند مردم عصر ما از مردم زمان رسول الله (ص) به اسلام نزدیک تر هستند به دلیل وجود بصیرت آن ها است، لذا مردم عصر ما امام خود را تنها نگذاشتند و این کلید حل همه معماها است.

  غفورپور با بیان اینکه حماسه 9 دی مصداقی از پای کار بودن مردم در حمایت از ولایت بود،تصریح کرد: اگر خداوند به ملت ایران توفیق دهد و در طول حیات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی این ملت بتوانند زیر پرچم ولایت به موقع حضور پیدا کنند، هزینه ها کم تر و دستاورد ها بیشتر خواهد بود.

  وی در ادامه با اشاره به در پیش رو بودن حماسه 22 بهمن «جشن پیروزی انقلاب اسلامی» ،خاطرنشان کرد: دشمن از سال گذشته القاهای زیادی با این منظور انجام می داد که انقلاب اسلامی 40 سالگی خود را نخواهد دید، اما نشانه های خفت و خواری را امروز در دشمن می توانید مشاهده کنید، به طور مثال در ماجرای سفر اخیر ترامپ به عراق دیدیم که بعد از چند هزار میلیارد دلار هزینه در این کشور در طی دوران حضور نیروهای نظامی آمریکا، اینچنین وی با هواپیمایی که چراغ هایش خاموش بود و پنجره هایش بسته، شبانه وارد عراق شد، لذا این موارد حاکی از نشانه های پیروزی انقلاب اسلامی است.

  جانشین قرارگاه اجتماعی و امنیتی شهید برونسی با بیان اینکه ایران اسلامی در حوزه های گوناگون دستاوردهای بسیاری کسب کرده است، افزود: براساس ارزیابی علمی که در خارج از ایران صورت گرفته در 600 شاخص مزیتی، ایران جزو 20 کشور اول دنیا است.

  غفور پور در پایان تاکید کرد: امروز صدای حقانیت انقلاب اسلامی را باید به گوش مردم و نسل جوان برسانیم که از طرفی باید گفت، رسانه هم این رسالت را بر عهده دارد.

  منبع:ثامن پرس


  پر بازدید ها

  اخبار کرونا