افتتاح 18طرح آبادانی در دهستان گیفان

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با حضور در دهستان گیفان شهرستان بجنورد ۱۸ طرح آبادانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان را افتتاح کرد.

به گزارش شرق24:با حضور سردار سید حسین مرتضوی از ۱۸ طرح قرارگاه پیشرفت و آبادی استان در دهستان گیفان شهرستان بجنورد به بهره‌ برداری رسید.

محمدرضا شجاع  با اشاره به طرح‌های افتتاح‌شده در این دهستان اظهار کرد: در دهستان گیفان شهرستان بجنورد ۱۸ پروژه از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان شمالی تاکنون آماده بهره‌برداری است.

وی با تشریح پروژه‌های اجراشده و آماده بهره‌برداری برای این منطقه را اشاره کرد و گفت: این ۱۸ طرح که با مشارکت مردم و دستگاه‌های اجرایی و خدماتی به اجرا رسیده که شامل ۴ مخزن آب ۲۰۰ مترمکعبی و احداث یک بند خاکی است.

مسئول قرارگاه آبادانی و پیشرفت خراسان شمالی همچنین از احداث ۲ خانه عالم و ۵ اتاقک فرستنده‌های دیجیتال در دهستان گیفان خبر داد و افزود: با حضور فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی ۱۸ طرح افتتاح شد.

وی میزان اعتبارات طرح‌های انجام‌شده در شهرستان گیفان را بالغ‌بر ۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: طرح‌های باقی‌مانده از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی به مسئولان دستگاه‌های اجرایی جهت تجهیز تحویل‌شده و در ایام‌الله دهه فجر امسال نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

سپاه+گیفان+دهستان+خراسان شمالی+بجنورد+قرارگاه+پیشرفت+ابادانی+شرق +شرق24+افتتاح+سردار+مرتضوی+بهره برداری+18طرح+ovhshk alhgd+f[k,vn+avr24+shi+’dthk+nisjhk+htjjhpdi+xvp+

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر