برگزاری700 عنوان برنامه با موضوعات متنوع در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

سرهنگ ابوالقاسم چمن: برگزاری 700 عنوان برنامه با موضوعات متنوع وهمچنین برگزاری مسابقات ورزشی یگان های نیروهای مسلح، اردوهای زیارتی، نشست های بصیرتی و اردوهای جهادی خبر داد.

به گزارش شرق24:جانشین کارگروه دفاعی و بسیج مردمی ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از برگزاری افزون بر 700 عنوان برنامه با موضوعات متنوع در سرفصل های مختلف خبر داد و گفت: برگزاری مسابقات ورزشی یگان های نیروهای مسلح، اردوهای زیارتی، نشست های بصیرتی، اردوهای جهادی و برگزاری برنامه هر کاسب یک دانش آموز از عناوین مهم این برنامه ها است.
سرهنگ  ابوالقاسم چمن افزود: رونمایی از مستند تولیدی نویسندگان انقلاب و پخش فیلم های انقلابی در مساجد، شب شعر انقلاب، نشست رضویون محله و یادواره شهدا نیز در برنامه های این ایام گنجانده شده است.
وی سهمیه استان در اردوهای راهیان نور را اعزام پنج هزار و 600 دانش آموز و 2 هزار نفر از عموم مردم در سال جاری اعلام کرد و گفت: تاکنون 2 هزار نفر از دانش آموزان به این اردوها اعزام شده اند.
وی افزود: بر اساس برنامه زمان بندی شده اعزام ها از 6 بهمن نیز دوباره انجام می شود که تا نیمه اسفندماه ادامه پیدا می کند.
جانشین کارگروه فرهنگیان و دانش آموزی ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نیز یادآور شد: همزمان با این ایام افزون بر 20 هزار برنامه در سطح مدارس استان اجرا می شود که تاکید ویژه ای بر مردمی بودن برنامه ها با حضور دانش آموزان و اولیا شده است.
علی شورزاده نیز با اشاره به اجرای برنامه هر مدرسه یک ستاد و هر ستاد 10 برنامه ویژه، گفت: با توجه به همزمانی 12 بهمن با روز جمعه زنگ انقلاب 13 بهمن ماه در تمامی مدارس استان نواخته می شود.
وی برگزاری مسابقات گلدسته های سبز در حوزه نماز، 40 نمایشگاه توسط اتحادیه انجمن های اسلامی، 40 نشست ویژه برای اولیاء در 40 آموزشگاه تحت عنوان سیره فاطمی و برگزاری 40 همایش یاوران انقلاب را از دیگر عناوین برنامه ها ذکر کرد.
رئیس کمیته دانشگاهیان و علم و فناوری ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نیز سرکشی به 40 خانواده شهید دانشجو و دانشگاه و برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در سطح دانشجویان و اساتید را از برنامه ها دانست.
رجبعلی وثوقی افزود: حلقه های صالحین نیز با رویکرد ارائه دستاوردهای انقلاب، تریبون آزاد و اکران فیلم، نمایش و تئاتر در دانشگاه ها و اردوهای فرهنگی نیز در این ایام برگزار می شود.

 

HF,HGRHSL]LK+F[K,VN+OVHSHK ALHGD+AVR24+AVR+]IGLDK SHG’VN+HKRGHF HSGHLD+ FVKHLI+VIFVD +NII T[V+VHIDLHDD+PQ,V SDHSD+LVNL+[LUDJ+خراسان شمالی+بجنورد+شرق24+چهلمین سالگرد+انقلاب اسلامی+راهپیمایی+حضور مردم+رهبری+برنامه+ابواقاسم چمن+سپاه جوادالائمه

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر