پرداخت حقوق معوقه کارگران کشتارگاه در بجنوردبه زودی

شهردار بجنورد در خصوص اتفاقات اخیر کشتارگاه بجنورد گفت: حقوق کارکنان به موقع پرداخت خواهد شد و کارکنان نگرانی‌ای در ایت خصوص نداشته باشند.

به گزارش شرق24: با شدت گرفتن موج مطالبات کارگران شهرداری و کشتارگاه بجنورد در خصوص لزوم پرداخت معوقات این قشر زحمتکش، مدیران شهرداری نیز به تکاپو افتاده و در صدد حل این مشکل برآمده‌اند.

روح‌الله براتیان شهردار بجنورد در این زمینه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  بر اساس ابلاغیه وزارت کشور تصدی‌گری‌ها باید در اختیار بخش خصوصی قرار گیرند. در همین راستا آگهی واگذاری کشتارگاه در روزنامه منتشر شده و طی آن 4 شرکت درخواست داده و در نهایت طبق نظر کمیسیون قراردادها یک شرکت تایید شد.

وی در ادامه افزود: در تاریخ 97/10/9 با شرکت برنده شده قرارداد منعقد شد. طبق قانون این شرکت باید دهم به دهم هر ماه حقوق کارکنان را واریز کند که از این یک ماه 9 روز آن را شهرداری می‌پردازد. یعنی از تاریخ یکم تا نهم هرماه.

براتیان با بیان اینکه حقوق سازمان‌های زیر نظر شهرداری، یکم تا نهم هر ماه واریز می‌شود تصریح کرد: درحال حاضر جمع کردن اسناد کارکنان کشتارگاه در حال انجام است که نهایتا تا چهارم هر ماه، حقوق این کارکنان واریز خواهد شد و نگرانی‌ای در خصوص انعقاد قرارداد و پرداخت حقوق‌ها نخواهند داشت.

 

 

 
 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر