برگزاری  همایش تجارت با کشور ترکمنستان در خراسان شمالی

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از برگزاری همایش کسب و کار تجارت با کشور ترکمنستان در روز شنبه در تاریخ6 بهمن ماه امسال خبرداد.

به گزارش شرق24:محمد صمدی  گفت: این همایش به مناسبت برگزاری پانزدهمین نمایشگاه اختصاصی بازرگانی، صنعتی جمهوری اسلامی ایران در 13 الی 15 اسفندماه امسال در عشق آباد پایتخت کشور ترکمنستان  برگزار می شود.

وی ادامه داد : استان خراسان شمالی پانزدهمین نمایشگاه اختصاصی ایران را درحالی در عشق آباد برگزار می کند که همواره بازار ترکمنستان در کانون توجهات و علاقه تجار و بازرگانان و فعالان اقتصادی این استان محسوب می شده است .

صمدی افزود: دراین زمینه تاکنون اتاق بازرگانی و سازمان صمت خراسان شمالی در خصوص ایجاد تسهیلات و مشوق های صادراتی جهت موفقیت علاقمندان در عرصه اقتصاد در مسیرهای صادرکنندگان تلاش های فراوانی کرده اند.

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی درهمین راستا از برگزاری همایش استانی کسب و کار وتجارت با کشور ترکمنستان در روز شنبه 6 بهمن ماه  دراستان  خبرداد گفت: این همایش از سوی اتاق بازرگانی بجنورد راس ساعت 9 صبح در محل سالن اجتماعات اداره کل پست استان برگزار خواهد شد.

وی  افزود: این همایش  با حضور رایزن بازرگانی ایران در ترکمنستان، مدیر شرکت پارس پگاه تجارت ، مقامات و مسئولین استانی و شرکت و واحدهای تولیدی استان برگزار خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی  بازارشناسی، بازار سازی و مهندسی فروش ، اجرا پروژه در زمینه های صنعت ساختمان، گاز ، نفت و انرژی ، آب و برق و کشاورزی ، مدیریت پروژه های گاز و انرژی، مدیریت عملیات گاز ، نفت و پتروشیمی ، مدیریت برنامه ریزی سیستم های کشاورزی و طراحی آبیاری ، زمینه سازی و برنامه ریزی بازار و استراتژی تهاتر در بازار ترکمنستان را از جمله رویکردهای برگزاری این همایش عنوان کرد.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر