دشمنان نظام و انقلاب به دنبال ضربه زدن به مردم هستند

محمدعلی سالاری : دشمنان نظام و انقلاب به دنبال ضربه زدن به مردم هستند اما تاکنون این توطئه‌ها خنثی‌شده و مسئولان باید از مردم یاد بگیرند تا بیشتر وارد صحنه شوند.

به گزارش شرق24:محمدعلی سالاری اظهار کرد: دشمنان نظام و انقلاب به دنبال ضربه زدن به مردم هستند اما تاکنون این توطئه‌ها خنثی‌شده و مسئولان باید از مردم یاد بگیرند تا بیشتر وارد صحنه شوند.

وی کلید خوردن تمامی توطئه‌های از سوی تمام نیروهای دشمن علیه انقلاب نشانی از آغاز فروپاشی آنهاست و افزود: جبهه حق می‌تواند با غلبه بر مشکلات و وحدت حول محور ولایت شاهد پیروزی بسیار نزدیکی بر جبهه دشمنان باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همچنین با اشاره به آمارهای ارائه‌شده از سوی دستگاه‌های اجرایی به مناسبت چهل سالگی انقلاب را عنوان و تصریح کرد: این برنامه‌های از ابتدای سال ۹۷ آغازشده و تا ۱۲ فروردین‌ماه ۹۸ به مناسبت چهلمین سالگرد استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران ادامه پیدا می‌کند.

وی تعداد عناوین برنامه‌ها را هزار و ۱۱۷ مورد و فعالیت‌ها را درمجموع از ابتدای سال تا پایان بهمن‌ماه بالغ‌بر ۱۵ هزار و ۷۰ برنامه عنوان کرد و گفت: برخی از آمارها که از سوی دستگاه‌ها اعلام می‌شود عجیب‌وغریب است اما سعی می‌کنیم تا با فیلترهای مناسب برنامه‌های اصلی و اساسی را مشخص کنیم.

سالاری از برگزاری ویژه‌برنامه ۱۲ بهمن‌ماه، سالروز ورود امام به کشور در تمامی مراکز شهرستان‌ها خبر داد و افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه نیز د بیش از ۶۰ نقطه استان برگزار خواهد شد.

وی در انتها و در پاسخ به سؤالات خبرنگاران مبنی بر کم‌کاری برخی دستگاه‌های دولتی در اجرای برنامه‌های دهه فجر اظهار کرد: ما وکیل مدافع دستگاه‌های دولتی نیستیم و پس از ایام‌الله دهه فجر با همکاری کمیته نظارت و بازرسی، اسامی و امتیازات دستگاه‌های کم‌کار نیز به‌صورت عمومی در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر