آغاز جشن‌ چهلمین فجر انقلاب اسلامی در شهرستان بجنورد

آئین ویژه جشن‌ چهلمین فجر انقلاب اسلامی با گلباران تمثال امام راحل در شهر بجنورد برگزار شد.

به گزارش شرق24:در مراسم سالروز ورود امام راحل به میهن اسلامی که صبح امروز در میدان شهید بجنورد برگزار شد، اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و جمعی از مردم و مسئولان، یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب را گرامی داشتند.

استاندار خراسان شمالی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: جهانیان امروز چهلمین سالگشت پیروزی تاریخی ملت ایران بر استبداد و استکبار و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی را در حالی به نظاره نشسته اند که از مقاومت صبورانه آحاد ملت در تمام چهار دهه گذشته است.

وی افزود: مردم مقاوم ایران در برابر توطئه‌های پیدا و پنهان و هجمه سنگین بدخواهان در جبهه‌های نظامی، اقتصادی و فرهنگی، انگشت حیرت به دهان گرفته‌اند. این حجم از فشار و کینه توزی، اگرچه فرزندانی پاک سرشت و منابعی هنگفت را از ما سترده و در پاره ای اوقات، از سرعت نیل به اهداف متعالی انقلاب و نظام اسلامی کاسته، اما جهت گیری.های صحیح منبعث از آرمان های انقلاب بهمن57، دستاوردهای فراوانی برای کشور به ارمغان آورده است. 

در این آئین، زنگ انقلاب نواخته شد و رژه موتوری و خودرویی یادآور استقبال پرشور مردم ایران در 12 بهمن از امام راحل عظیم‌الشان، برگزار شد.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر