حمله گروهک تروریستی جیش الظلم در نیکشهر/یکی از کارکنان سپاه به شهادت رسید/امنیت و آرامش برقرار است | پایگاه اطلاع رسانی شرق 24
 • |
 • چهارشنبه , ۸ بهمن ۱۳۹۹

 • |
 • 14 جماد ثاني 1442

 • |
 • 2021/1/27

 • حمله گروهک تروریستی جیش الظلم در نیکشهر/یکی از کارکنان سپاه به شهادت رسید/امنیت و آرامش برقرار است

  حمله گروهک تروریستی جیش الظلم در نیکشهر/یکی از کارکنان سپاه به شهادت رسید/امنیت و آرامش برقرار است

  دادستان نیکشهر از حمله گروهک تروریستی جیش الظلم به یکی از واحد‌های سپاه در شهر نیکشهر خبر داد.

  به گزارش شرق 24:محسن گل محمدی دادستان نیکشهر از حمله گروهک تروریستی کور دل جیش الظلم ، ساعتی قبل به یکی از واحد‌های سپاه در شهرستان نیکشهر خبر داد.

  حمله گروهک تروریستی جیش الظلم در نیکشهر/یکی از کارکنان سپاه به شهادت رسید/امنیت و آرامش برقرار است

  وی ادامه داد:در این اقدام تروریستی  به صبحگاه سپاه نیکشهر تاکنون یک نفر شهید و ۵ نفر زخمی شدند.

  وی اضافه کرد:مرتضی علی احمدی یکی از کارکنان سپاه در این حادثه  به درجه رفیع شهادت نائل آمد و  ‌‌۵  مجروح این حادثه که حال دو نفر از آنها وخیم اعلام شده است به بیمارستان محمد رسول الله نیکشهر منتقل شدند.

   

  پس از وقوع حادثه به دستور دادستان شهرستان جلسه اضطراری شورای تامین شهرستان در حال برگزاری است.

  گروهک تروریستی جیش‌الظلم با صدور بیانیه، حمله به مقر سپاه ناحیه شهرستان نیکشهر را بر عهده گرفت.

   اقلام و مواد منفجره تروریست‌ها در محل به جا مانده است

  حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان آخرین جزئیات از حمله مسلحانه تروریست‏‌ها به مراسم صبحگاه ناحیه مقاومت بسیج نیک‏شهر را تشریح کرد و گفت: تروریست‌ها دو نفر بودند و وقتی با مقاومت مامورین روبرو شدند متواری گشته و اقلام و مواد منفجره آن‌ها در محل به جا مانده است.

  وی ادامه داد: تروریست‌ها دو نفر بودند که وقتی با مقاومت مامورین روبرو شدند، متواری گشتند و اقلام و مواد منفجره آن‌ها در محل به جای مانده است.

  وی در تشریح اقلام و مواد منفجره کشف شده از تروریست ها اضافه کرد: از این عناصر معاند مقادیری مهمات، جلیقه، نارنجک و یک عدد سلاح کشف و دستورات قضایی لازم با حضور دادستان شهرستان در محل اقدام تروریستی جهت شناسایی و دستگیری نامبردگان با کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر به دستگاه‌های امنیتی و نظامی و انتظامی صادر شده است.

  حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد در پایان تصریح کرد: نیرو‌های انتظامی و امنیتی در تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این حمله تروریستی هستند.

   یک نفر شهید و پنج نفر زخمی شدند

  محمود رضا ناصح رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت:حوالی ساعت ۸ صبح امروز، در یک عملیات تروریستی مقابل مقر سپاه شهرستان نیکشهر یک نفر شهید و ۵ نفر دیگرمجروح شدند.

  وی ادامه داد: از ۵ مجروح این حادثه تروریستی ۲ نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته و ۳  نفر دیگر در حال دریافت خدمات درمانی و مراقبتی هستند. 

  امنیت و آرامش در نیکشهر برقرار است

  مرعشی معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بدنبال تیراندازی کور به یکی از پایگاه‌های بسیج نیکشهر، با حضور و هوشیاری نیروهای انتظامی و امنیتی امنیت و آرامش در این شهرستان برقرار است.

  وی ادامه داد:یکی از پایگاههای بسیج نیکشهر صبح امروز مورد تیراندازی کور قرار گرفت و تعدادی از نیروهای مخابرات سپاه که در حال سیم کشی پایگاه بودند مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

  اوضاع تحت کنترل است و هیچ خللی در کار روزانه مردم و دستگاه‌های اجرایی ایجاد نشده و ویژه برنامه های دهه فجر نیز به حالت عادی و در امنیت و آرامش در حال برگزاری است.

  نیروهای امنیتی، انتظامی و سپاه در حال پیگیری موضوع و شناسایی و دستگیری مهاجم یا مهاجمان هستند.

  روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه نیز در بیانیه ای اعلام کرد ، صبح امروز ۱۳ بهمن ۹۷ عوامل گروهک تروریستی کور دل جیش الظلم، در یک ‏اقدام بزدلانه به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر حمله کردند که در این اقدام تروریستی یک نفر از کارکنان سپاه شهید و ‏چند نفر مجروح شدند.

  گروهک تروریستی جیش الظلم که چند روز قبل نیز با کار گذاشتن دو بمب صوتی در حاشیه شهر زاهدان به دنبال ایجاد فضای رعب و وحشت بود مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.

   

  تلاش‌ها برای دستگیری عاملین کور دل این حادثه ادامه دارد.

  اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

  منبع:باشگاه خبر نگاران  جوان


  پر بازدید ها

  اخبار کرونا