دولت آمادگی کامل را دارد تا در اجرای 1680 پروژه سازندگی سپاه همکاری لازم را داشته باشد.

استاندار خراسان شمالی:دولت آمادگی کامل را دارد تا در اجرای 1680 پروژه سازندگی سپاه همکاری لازم را داشته باشد.

به گزارش شرق24:محمدعلی شجاعی امروز در آیین آغاز عملیات اجرایی 1680 پروژه عمرانی زودبازده سپاه خراسان شمالی٬ قاطعیت در برخورد با دشمن و پیمودن مسیر درست اسلام را عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی و امام در برابر طاغوت دانست و اظهار داشت: در شرایط فعلی برای عبور از بحران و جنگی که دشمن در برابر ما اعمال کرده است جز با وحدت، تاسی از اسلام و تحت فرمان مقام معظم رهبری بودن عبور نخواهیم کرد.

وی عملکرد قوی اقتصادی و کار کردن در جهت بهبود شرایط اقتصادی مردم را مهم‌ترین تو دهنی به دشمن عنوان کرده و تصریح کرد: خوشحالیم از اینکه تلاش های سپاه استان در خصوص جذب و تخصیص 1680 پروژه به استان به ثمر نشسته و در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از این تعداد پروژه عالی در استان خواهیم بود.

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر دوری از حاشیه‌ها در بدنه مدیریتی استان خاطرنشان کرد: محیط فعلی استان محیط صد در صدی کار تلاش و مدیریت جهادی است و مشغول کار دیگری نخواهیم بود. سیستم مدیریتی فرسوده و ناکارآمد و کم کار به درد نظام نخواهد خورد.

محمدعلی شجاعی با ابراز امیدواری از توان مدیریتی مدیران استان گفت: استان از مدیران با توانایی بالایی برخوردار است که نمونه آن را اخیراً در برچیدن بخاریهای نفتی در 1378 مدرسه استان شاهد بودیم.

وی در پایان افزود دولت آمادگی کامل را دارد تا در اجرای 1680 پروژه سازندگی سپاه همکاری لازم را داشته باشد.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر