نخستین‌بار بانوی خراسان‌رضوی مدال طلای جهانی رشته تکواندو را کسب کرد

حسین حسین‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: برای نخستین‌بار در تاریخ تکواندو خراسان‌رضوی فرناز شیرازی مدال طلای مسابقات جهانی تکواندو را در رده سنی 13 تا 15 سال کسب کرد.

وی با بیان این که رقابت‌های جهانی در کره‌جنوبی فردا به پایان می‌رسد، تصریح کرد: از خراسان‌رضوی سه نفر در مسابقات جهانی کره‌جنوبی حضور دارند و در بخش آقایان نیز موفق به یک نشان برنز کسب کرده‌ایم.

رئیس هیئت تکواندو خراسان‌رضوی گفت: برنامه کلاس‌های اوقات فراغت را نیز آغاز کرده که این کلاس‌ها اکنون در 10 شیفت در خانه تکواندو استان در حال برگزاری است و در پایان تابستان مراسم اختتامیه این طرح را برگزار خواهیم کرد.

حسین‌زاده بیان کرد: مسابقات قهرمانی خردسالان پسر استان در سالن "ثامن" مشهد برگزار و نفرات اول و دوم در هر وزن به اردوی آمادگی تیم استان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور راه یافتند.

وی اظهار داشت: دوره بازآموزی و دانش‌افزایی کشوری داوران پومسه به میزبانی هیئت تکواندو خراسان‌رضوی انجام شد که در بخش پومسه دلشاد، قهرمان جهان و مدرس فدراسیون تکواندو حضور داشت.

رئیس هیئت تکواندو خراسان‌رضوی گفت: در این دوره داوران شرکت‌کننده با آخرین تغییرات فدراسیون جهانی تکواندو در بخش پومسه آشنا شدند و نفرات برتر انتخاب شده جهت قضاوت در مسابقات لیگ برتر و قهرمانی کشور دعوت می‌شوند.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر