گلبانگ

گلبانگ "الله اکبر" در شب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان در سراسرکشور در استان خراسان شمالی طنین‌انداز شد.

به گزارش شرق24: از اساس آیین هرساله و در شب سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ساعت 21 یکشنبه ‌شب میلیون‎ها نفر از مردم ایران اسلامی، نوای الله اکبر را از روی بام خانه‎ها و حضور در خیابان‎ها سردادند.

  مردم سرزمین ایران اسلامی همزمان گلبانگ الله اکبر را سر دادند تا همدلی، همراهی و وحدت خود را نمایش دهند و در شب چهلمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مشت محکمی بر دهان استکبار و بدخواهان ایران اسلامی بزنند.

مردم ایران اسلامی در آستانه طلیعه ورود به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ‌با یاد تکبیرهای بهمن 57 نوای روحانی و دل انگیز گلبانگ "الله اکبر" را راس ساعت 9 شب در آسمان کشورمان طنین انداز کردند و همزمان با آن نیز آسمان تهران، مراکز استان ها و 300 شهر و روستای کشور نورباران و نورافشانی شد.

همچنین آسمان شرق، غرب، جنوب، شمال و مرکز جمهوری اسلامی ایران همزمان با بانگ الله اکبر مردم؛ ‌نورباران شد.

آسمان استان خراسان شمالی نیز ‌همراه با گلبانگ الله اکبر مردم، غرق در نور و شادی شد و با نورافشانی در بجنورد  و با فریاد الله اکبر، مردم شهرستان بجنورد  به استقبال روز سرنوشت ساز 22 بهمن‌ رفتند.

مردم سراسر ایران اسلامی در چهلمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همانند گذشته با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن‌، یک‌بار دیگر با آرمان‎های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت می‌کنند.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

نظرات

ارسال نظر