ورود دادستانی بجنورد به روند توزیع برنج در نمایشگاه بهاره

رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی با انتقاد از روند توزیع برنج در نمایشگاه بهاره بجنورد، گفت: دادستان مرکز استان به موضوع وارد می‌شود.

به گزارش شرق24:حجت‌الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری در خصوص مشکلات اجرایی شبکه توزیع برنج در نمایشگاه بهاره بجنورد اظهار داشت: در جلسات مختلف در خصوص مشکلات توزیع برنج و زمان نامناسب آن با مدیران سازمان صمت صحبت شد اما شرایط فعلی چیزی غیر از صحبت‌هایی است که در جلسات انجام شد.

وی در ادامه افزود: درخواست ما این بوده است که توزیع برنج در چندین نقطه از شهر باشد و همچنین شبکه توزیع از سرعت کافی برخوردار باشد که مردم بیش از این دچار مضیقه و سختی نشوند.

رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی با تاکید بر اینکه اقدامات باید در جهت کاهش مشکلات مردم باشد خاطرنشان کرد: مسئولان باید با ارایه خدمات به مردم مشکلات را از دوش آنان بردارند نه اینکه با یک‌سری کم کاری‌ها مشکلات را بر دوش مردم دوچندان کنند.

جعفری با ابراز اینکه پیگیری‌های دادگستری به عنوان مدعی العموم ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: باتوجه به شلوغی زیاد صف‌ها و بروز مشکلات مختلف در روند توزیع دستور خواهیم داد تا دادستان مرکز استان ورود جدی به این موضوع داشته باشد.

نظرات

ارسال نظر