متلاشی شدن۴۳ باند سارقین حرفه‌ای در استان خراسان شمالی

سردارمظاهری از اجرای ۱۶ طرح مبارزه با سرقت در استان خبر داد وگفت: طی این عملیات‌ها ۴۳ باند سارقین حرفه‌ای در سطح استان متلاشی‌شده است.

به گزارش شرق24:علیرضا مظاهری صبح امروز در نشست خبری با اشاره به اقدامات انجام‌شده پلیس در خراسان شمالی اظهار کرد: به صفر رسیدن آمار سرقت‌های مسلحانه، بانک‌ها و طلافروشی‌ها ازجمله مهم‌ترین اتفاقات در خراسان شمالی است.

وی از دستگیر شدن ۷۰۷ نفر کلاهبردار در استان طی ۱۱ ماه اخیر نیز خبر داد و گفت: هزار و هشت فقره پرونده کلاهبرداری در خراسان شمالی تشکیل‌شده که از این میزان پرونده ۸۰ درصد پرونده‌ها کاهش‌یافته است.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی تعداد پرونده‌های تشکیل‌شده برای مبارزه با جرائم اقتصادی را ۵۰ فقره اعلام و افزود: ارزش این پرونده‌ها بیش از ۲۹ میلیارد تومان است که ۶۶ نفر در همین رابطه دستگیر شدند.

وی از افزایش سرقت‌های خرد طی ۱۱ ماه نخست سال جاری در خراسان شمالی خبر داد و اظهار کرد: ۴۰ درصد سرقت‌های مهم در استان مربوط به سرقت از منازل و بیشترین کاهش سرقت نیز در حوزه کیف‌قاپی و موتورسیکلت بوده است.

مظاهری از اجرای ۱۶ طرح مبارزه با سرقت در استان نیز خبر داد و افزود: طی این عملیات‌ها ۴۳ باند سارقین حرفه‌ای در سطح استان متلاشی‌شده است.

وی درباره کشف احشام فاقد مجوز و نیز کشفیات مواد محترقه طی روزهای اخیر گفت: افزایش ۱۴ درصدی در کشفیات احشام فاقد مجوز و ۴ هزار قطعه مواد محترقه نیز طی روزهای اخیر کشف شد.

مظاهری در انتها از آغاز طرح نوروزی نیروهای انتظامی استان خبر داد و گفت: این طرح که از ۲۵ اسفندماه آغازشده است تا انتهای تعطیلات ادامه می‌یابد و در آن تمام نیروهای انتظامی در سطح استان بر اساس زمان‌های مقررشده در جاده‌ها استان و مراکز انتظامی برای خدمت‌رسانی به متقاضیان حضور دارند.

نظرات

ارسال نظر