دستگیری 24 متجاوز مرزی در خراسان رضوی

ماشاءالله جان‌نثار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد گفت: طی تلاش‌های شبانه‌روزی و عملیات‌های جداگانه، مرزداران هنگ تایباد موفق به کشف و ضبط مقادیری مواد‌مخدر شدند.

وی با اشاره به اینکه مرزداران هنگ تایباد در پی کسب اخباری مبنی بر قصد قاچاقچیان موادمخدر برای ورود به داخل کشور، بلافاصله در محل‌های احتمالی ورود آنها اجرای کمین کردند، متذکر شد: مرزداران با اشرافیت اطلاعاتی و نیز رصد شبانه‌روزی مرزهای این شهرستان، طی عملیاتی با سوداگران مرگ درگیر و در این درگیری قاچاقچیان مواد‌مخدر به علت حضور و اقدام به موقع نیروها با استفاده از تاریکی شب و عوارض طبیعی زمین به آن‌سوی مرز متواری شدند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی بیان کرد: مرزداران هنگ تایباد موفق شدند، در پاک‌سازی محل درگیری بیش از 40 کیلوگرم مواد‌مخدر شامل 20‌ کیلو و 600‌ گرم حشیش و 20‌ کیلو و 100‌ گرم از نوع هروئین فشرده و یک قبضه سلاح کلاش به همراه مهمات مربوطه را کشف کنند.

جان‌نثار در ادامه از دستگیری 24‌ متجاوز مرزی خبر داد و افزود: مرزبانان این فرماندهی در هنگ تایباد موفق شدند، طی 48‌ ساعت گذشته 24‌ نفر از اتباع بیگانه را که قصد ورود غیرقانونی به خاک جمهوری اسلامی ایران داشتند را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دهند.

انتهای پیام/ج/

http://fna.ir/T795UY

نظرات

ارسال نظر