قرآن باعث زنده شدن روح وجسم مومنان میشود

حجت و السلام یعقوبی:قرآن تعالی بخش روح وجسم انسان است حضورشما فعالین قرآنی یعنی به صحنه آوردن قرآن در زندگی

به گزارششرق24:نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در نشست دبیران و فعالین کانون های قرآن و عترت(ع) دانشگاه های خراسان شمالی گفت:قرآن برای زنده هاست نه مرده ها؛انقلاب اسلامی قرآن را از قبرستان ها به جامعه آورد؛حضورشما در محضر قرآن یعنی به صحنه آوردن قرآن است.

حجت و اسلام و المسلمین یعقوبی اظهار کرد:کسانی که از قرآن و اهل بیت تبعیت می کنند و در حقیقت دوبال معتوی را برگزیده اند تا از ملک به ملکوت و از فرش به عرش پرواز کنند.

وی افزود:طرحی را برای جمعه ی این هفته بامحوریت هایی همچون سفره ی افطاری نمادین و گل آذین به نام طرح اقبال و استقبال برای ماه رمضان در نظر داریم تا اجرا کنیم.

یعقوبی تصریح کرد:مقام معظم رهبری در بیانیه ای هفت تا توصیه دارند که دوتا از آن ها علم و پژوهش و معنویت و اخلاق است.
دانشجوی ما باید با این دوبال پرواز کند؛علم بدون معتویت ضرر دارد؛معنویت بدون علم هم ضرر دارد؛پس برای اینکه بتوانیم درجامعه ی دینی اثر گذار باشیم باید دوسلاح؛مسلح باشیم،یک سلاح علم و پژوهش و یکی دیگری سلاح معنویت و اخلاق این دو توصیه می تواند یک مسلمان مومن و انقلابی و کار آمد تحویل دهد.

وی تاکید کرد:استکباری هامرگ بر آمریکا را می دانند که جزء ذات ما شده و از این ناراحت نیستند بلکه از وجود انقلاب ناراحت اند.
ما انقلاب توحیدی کردیم و با تحول از درون شروع شده؛امروز ایران بعنوان یک ابر قدرت مطرح است و در مقابل غرب تنها یک کشور هست که قدرتمندانه ایستاده که آن جبهه؛جبهه ی استکبار است

نظرات

ارسال نظر