تلاش‌مان حضور تیمی از خراسان‌رضوی در لیگ برتر بسکتبال است

علیرضا زهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: در برگزاری مسابقات جام رمضان تعاملاتی با منتخبان شورای شهر داشته‌ایم و آنها بیان کردند که رویکرد ورزش از جمله برنامه‌های ما در شورای جدید است و قول دادند که به ورزش حرفه‌ای ورود پیدا کنند.

وی با بیان این که برای همگانی‌کردن ورزش باید به ورزش قهرمانی پرداخت و برای داشتن شهر سالم و جامعه سالم باید رویکرد ورزشی داشت، تصریح کرد: از خراسان‌رضوی دو تیم پارسا و هیئت بسکتبال در لیگ دسته  یک دو تیم حضور دارند.

نایب رئیس هیئت بسکتبال استان خراسان‌رضوی گفت: حضور در لیگ برتر اهمیت بالایی دارد و سبب می‌شود تا علاقه‌مندی و شوق در مردم در استان ایجاد می‌کند و کلاس درس خوبی برای نوجوانان خواهد بود.

زهی بیان کرد: تعاملاتی با سازمان‌ها و ادارات انجام داده و در تلاش هستیم تا شاهد حضور تیمی از استان در لیگ برتر بسکتبال باشیم. هزینه تیم‌داری در لیگ حداقل یک و نیم میلیارد تومان است و اگر تنها بازیکنان بومی را جذب کنیم، می‌توانیم در لیگ روی سکو قرار بگیریم.

وی اظهار داشت: لیگ برتر در سال جاری از 14 مهرماه آغاز می‌شود و محدودیت جذب ملی پوش لغو شده و هر تیم می‌تواند دو بازیکن خارجی جذب کند.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر