محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در شهرهای خراسان شمالی اعلام شد

رئیس پلیس راهور خراسان شمالی محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در شهرهای مختلف استان را اعلام کرد.

به گزارش شرق24:سرهنگ رحمان اسپیدکار اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان،‌ به منظور انتظام بخشی عبور و مرور و کاهش تراکم ترافیک معابر در راهپیمایی روز قدس، اقدامات ویژه‌ای را جهت رفاه حال شهروندان اجرا میکند و به منظور پوشش کامل معابر در آمادگیکامل به سر می‌برد تا ترافیک را برای همشهریان تسهیل کند. 

رئیس پلیس راهور استان خراسان شمالی مسیرهای راهپیمائی روز جهانی قدس در سطح استان و محدودیت‌های ترافیکی را چنین اعلام کرد:

1- شهرستان بجنورد: طول مسیر خیابان طالقانی (از میدان شهید تا میدان بازرگانی )  از ساعت  08:00  و میدان بازرگانی تا مصلی (مسیر رفت و برگشت) مسدود است.

2- شهرستان شیروان: در بلوار امام خمینی (ره) از تقاطع دفاع مقدس تا میدان انقلاب و در بلوار امام رضا (ع)از میدان انقلاب تا تقاطع سلمان فارسی از ساعت 08:00 صبح.

3- شهرستان اسفراین: از مجتمع بسیج (خیابان  ولیعصر-خیابان معلم ) تا میدان امام خمینی (ره) از ساعت 0800 

4- شهرستان مانه و سملقان: از تقاطع بانک رفاه (تقاطع شهرداری ،میدان ارشاد ،تقاطع برق ) تا مسجد جامع  از ساعت 10:00 صبح مسدود است.

5- شهرستان فاروج: از مسجد آل یاسین تا تقاطع رضوی  از ساعت 11:00 صبح محدودیت ترافیکی دارد.

6- شهرستان جاجرم: از میدان امام خمینی (ره) تا مصلی نماز جمعه   از ساعت 10:00 صبح مسدود است.

7- شهرستان گرمه: از میدان ارشاد تا انتهای خیابان سجاد روبه روی مصلی   از ساعت 10:00 مسدود است.

8- شهرستان راز و جرگلان: طول مسیر میدان معلم -تقاطع شهید بهشتی ،خیابان شهید بهشتی ،خیابان شهید رجایی و مسجد جامع  از ساعت 10:00 مسدود است.

سرهنگ اسپیدکار خاطرنشان کرد: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی درتمام طول مسیرها تا انتهای مسیر راهپیمایی حضور مستمر داشته تامانندسال های گذشته شاهدیک راهپیمایی پرشکوه و منظم باشیم.

رئیس پلیس راهور استان تاکید کرد: تردد وسایل نقلیه به ویژه موتورسیکلت‌ها در طول مسیر راهپیمایی ممنوع است و ماموران راهنمایی ورانندگی با موتورسیکلت سوارانی که اقدام به تردد در محل برگزاری راهپیمایی می‌کنند، برخورد خواهد کرد. 

اسپیدکار در پایان با توجه به عدم پیش بینی پارک خودروها در مسیر راهپیمایی از شهروندان و رانندگان درخواست کرد: از همشهریان بویژه رانندگان تقاضا داریم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند. 

نظرات

ارسال نظر