شرایط کنسرت به نحوی نبود که بتوان کنسرت را برگزار کرد | پایگاه اطلاع رسانی شرق 24
 • |
 • دوشنبه , ۶ بهمن ۱۳۹۹

 • |
 • 12 جماد ثاني 1442

 • |
 • 2021/1/25

 • ‌دادستان بجنورد:

  شرایط کنسرت به نحوی نبود که بتوان کنسرت را برگزار کرد

  شرایط کنسرت به نحوی نبود که بتوان کنسرت را برگزار کرد

  دادستان مرکز استان خراسان شمالی با اشاره به اتفاقات اخیر در خصوص لغو کنسرت هنجار‌شکن گفت: باتوجه به این که خود بنده در محل کنسرت حضور پیدا کردم٬ شرایط به نحوی نبود که بتوان کنسرت را برگزار کرد.

  به گزارش شرق24:مسلم محمد یاران شامگاه شنبه با حضور در بین مردم به منظور پاسخ‌دهی به سئوالاتشان در مسجدالنبی(ص)٬ مهم‌ترین رسالت دستگاه قضایی را احقاق حق مردم و عدالت خواهی دانست و اظهار داشت: رکن اصلی دستگاه قضا قاضی است. مستقل بودن قاضی شرط اصلی قضاوت است. نه تنها هیچ شخص حقیقی یا حقوقی بلکه حتی رئیس قوه قضاییه هم نمی‌تواند به قاضی بگوید چه تصمیمی بگیرد.

  وی در خصوص توجه به سلامت قضات در دستگاه قضا٬ گفت: در چند روز اخیر 60 قاضی از منصب قضاوت اخراج شدند که این نشان از توجه و اهمیت به سلامت قضات از سوی دستگاه قضا دارد. سلامت دستگاه قضایی از زمان مسئولیت آقای رئیسی با جدیت بیشتری درحال پیگیری است.

  دادستان مرکز استان تصریح کرد: قسم می‌خورم با هر کسی در هر سطح از رده مدیریتی با هر گرایش سیاسی و حزبی اگر کوچکترین تخلف را مرتکب شود برخورد می‌شود. برخورد با عوامل متخلف غله، قاچاق سوخت و مدیرکل صمت از مصادیق آن است.

  وی به بیان آمار تخلفات و پرونده‌های قضایی استان پرداخت و گفت: بیشترین پرونده‌های استان مربوط به سرقت‌های ریز می‌باشد. برای ما امنیت مردم خط قرمز است و افتخار میکنم که با جلوگیری از سرقت‌های مسلحانه و درشت احساس امنیت در مردم را بیشتر کرده‌ایم.

  وی افزود: نزاع‌های دست جمعی و قتل‌ها در استان در حال کاهش است، اما آمار نزاع بالاست. باید با نگاه دقیق و موشکافانه به این موضوع در مراکز علمی و تحقیقاتی استان راهکارهایی طراحی و اجرا شود تا آستانه صبر مردم بالا برود.

  دادستان مرکز استان تاکید کرد: به جناب آقای استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی و دیگر دستگاهای مرتبط اعلام کردیم که راه جنگل گلستان که بخش زیادی از تصادفات استان را به خود اختصاص داده هرچه زودتر تکمیل شود.

  وی با اشاره به اتفاقات اخیر در خصوص لغو کنسرت هنجار‌شکن گفت: باتوجه به این که خود بنده در محل کنسرت حضور پیدا کردم٬ شرایط به نحوی نبود که بتوان کنسرت را برگزار کرد. شاید برای برخی مدیران حوزه فرهنگ این موارد اهمیت نداشته باشد اما نگرانی جامعه مومن و انقلابی استان برای ما از اهمیت بسیاری برخوردار است.

  دادستان شهرستان بجنورد در پاسخ به گلایه یکی از حضار در خصوص کمک‌کاری و عدم توجه برخی کارمندان به ارباب رجوع گفت: نظارت بر کارمندان باید به طور جد در ادارات انجام گیرد تا خدای ناکرده حق هیچ یک از شهروندان در مراجعه به آن‌ها ضایع نشود.

   

  وی افزود: افتادن برخی امور حساس به دست افراد ناشایست و بی تعهد باعث شده تا مشکلاتی بوجود بیاید که نمونه آن 106 میلیاردی بود که در بانک ملی در سال‌های گذشته اخلاس شد.

  یاران تاکید کرد: اگر برخورد همکاران بنده در دستگاه قضا و کارمندان دولتی مشکل آفرین بوده است، مردم می‌توانند با ما ارتباط بگیرند تا در پی حل آن گام برداریم.

  دادستان مرکز استان با تاکید بر اینکه خدمت به مردم و احقاق حقوق آنان برای بنده از هر چیز دیگری با ارزش تر است گفت: 6 سال است دادستان شهرستان بجنورد هستم اما در این 6 سال حتی یکبار تلفن همراه خود را شب‌ها خاموش نکرده‌ام که بگویم از تماس و مطالبات مردم راحت باشم و این را افتخار خود می‌دانم.
  مسئله بی حجابی دغدغه یکی دیگر از حضار بود که از دادستان خواست تا توضیحاتی را در این باره بدهد.

  دادستان شهرستان بجنورد در ادامه اظهار داشت: بخشی از مکان‌های آموزش رشته‌های ورزشی و مکان‌های آموزش هنری در حال فعالیت، مقدمه‌ای هستند برای اینکه دختر و پسران جوان بی بند و بار، بار بیایند.

  وی با تاکید بر اینکه ریشه بسیاری از بی حجابی‌ها و کشف‌ حجاب‌ها در بجنورد و دیگر شهرهای استان از سر سادگی و بدون جهت‌گیری است٬ خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی امر به معروف و نهی از منکر بر عهده مردم است که باید به صورت زبانی انجام آن را دهند.

  دادستان تاکید کرد: با همکاری دستگاه‌های متولی امربه معروف و کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی، در حوزه تفرجگاه ها و مراکز عمومی اقدامات خوبی درحال انجام است تا شاهد بی بند و باری‌های کمتری باشیم.


  پر بازدید ها

  اخبار کرونا