میزگرد رصد فعالیت کانال‌های ضد‌عفاف و حجاب در نمایشگاه حریم ماه برگزار می‌شود‌

دبیر بنیاد عفاف و حجاب خراسان‌شمالی از راه‌اندازی نمایشگاه حریم ماه با برنامه‌ها و نشست‌های مختلف خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حجت سالاری مکی در گفتگو با شرق24 گفت: نمایشگاه مردمی حریم ماه با هدف عفاف‌گرایی و توجه ویژه به سبک زندگی رضوی و آشنایی با سیره شهدا، تاثیر عفاف در امنیت اجتماعی و اخلاقی و پرداختن به ابعاد مختلف قیام عفاف و حجاب در مسجد گوهرشاد برگزار شده است.

وی رصد و تحلیل فضای مجازی را از برنامه‌های این نمایشگاه دانست و افزود: تحلیل و بررسی کانال‌های فضای مجازی که علیه عفت و حجاب مشغول به فعالیت هستند٬ ازجمله برنامه‌های محوری نمایشگاه است.

سالاری مکی درباره دیگر برنامه‌های نمایشگاه عنوان داشت: ارائه اسباب بازی‌های محجبه به دختران خردسال، گپ دخترانه، نشست‌های گفتمانی هر روز بایک موضوع، برگزاری جشن برای کودکان و خردسالان، روایتگری در غرفه‌های مختلف٬ از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.

دبیر بنیاد عفاف و حجاب خراسان شمالی تاکید کرد: اغلب غرفه‌های این نمایشگاه توسط مردم و نهادهای مردمی راه اندازی شده است و پشتیبانی خاصی از جایی نمی‌شوند.

‌سالاری مکی دعوت از «محمد عرب» ره‌یافته به دین اسلام را یکی دیگر از برنامه‌های نمایشگاه حریم ماه دانست و گفت: محمد عرب فعال فرهنگی دین مبین اسلام است که در برزیل بعداز طی کردن داستانی زیبا و بسیار جالب به دین مبین اسلام روی آورده است.

نظرات

ارسال نظر