گروه‌های جهادی آستان قدس رضوی به استان‌های محروم کشور اعزام شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، به‌نقل از آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) 26 گروه جهادی در قالب کاروان‌های سلامت و عمرانی به استان‌های محروم کشور اعزام شده‌اند.

وی بیان کرد: گروه‌ها سلامت در ایام دهه کرامت با حضور در شهرستان‌ها و روستاهای محروم خدمات متنوعی در زمینه پزشکی، دندانپزشکی، مامایی،  ترمیم و ساخت مسکن نیازمندان، مسجد، راه‌ وغیره ارائه می‌کنند.

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی افزود: همچنین در این ایام فرخنده برخی از گروه‌های جهادی با حضور در مناطق زلزله‌زده استان خراسان شمالی به ساخت و آبادی این منطقه کمک می‌کنند.

وی با بیان اینکه معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی، گفت: در ایام خجسته و مبارک دهه کرامت نمایندگی‌های آستان قدس رضوی در شهرستان‌ها نیز گروه‌های جهادی متعددی را در زمینه‌های درمانی و عمرانی به مناطق محروم شهرهای خود اعزام کرده‌اند.

خاکسار قهرودی عشق و علاقه برای خدمت‌رسانی به محرومین را یکی از ضروریات یک جهادگردان رضوی برشمرد و عنوان کرد: گروه‌های جهادی با حضور در نقاط محروم کشور به عشق امام مهربانی‌ها بدون هیچ حقوق و چشم داشتی خدمت‌رسانی می‌کنند.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر