جامعه ایرانی فریب پیمان شکنان برجامی را نمی خورد

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: مردم ولایت مدار نظام جمهوری اسلامی ایران تا پای جان بر عهد و پیمان خودبا شهدای انقلاب سلامی ایستاده اند و فریب دسیسه های پیمان شکنان تفاهم نامه برجام را نمیخورند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شرق24 در خراسان شمالی، محمد اسماعیل کوثری ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای یگان ویژه استان خراسان شمالی اظهار کرد: امام خمینی (ره) تنها با اتکا به یاری مردم توانست انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند و این مردم برخلاف مردم کوفه به ولی‌فقیه و رهبر خود پای بند بودند و با هر سختی و فشاری پای انقلاب ماندند.

کوثری با اشاره به شکست امریکا در عراق خاطرنشان کرد: امریکا با سرمایه‌گذاری‌های فراوان و اعزام بیش از 28 هزار نفر نیروی ارتشی به عراق درنهایت با شکست مواجه شد و حال به دنبال راه‌اندازی تشکیل گروهک‌های انحرافی ازجمله داعش در کشورهای اسلامی است.

وی با بیان اینکه امریکا و دیگر دشمنان اسلام در پی نفوذ این گروهک‌ها به داخل خاک ایران هستند تصریح کرد: داعش تا مرز 38 کیلومتری خاک ایران نیز پیش‌آمده بود اما با مجاهدین فی سبیل الله اسلام در مقابل این نفوذ ایستادند و مانع نفوذ داعش به خاک ایران شدند.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله با اشاره به پیمان‌شکنی امریکا و دیگر کشوران هم‌پیمان در تفاهم‌نامه برجام اظهار کرد: کشورهای حاضر در تفاهم‌نامه برجام با بدعهدی و پیمان‌شکنی درصدد فریب دادن مردم نظام جمهوری اسلامی هستند اما غافل از آن‌که این مردم ولایت مدار تا پای جان خود بر عهدی که با شهدا و انقلاب بسته‌اند می‌مانند.

وی با تأکید گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام و هشت سال دفاع مقدس گفت: نمی‌توان به‌راحتی در خصوص شهادت شهدای اسلام و جنگ تحمیلی سخن گفت و با هیچ سخن و عملی نمی‌توان قدردان جان‌فشانی شهدای انقلاب و نظام بود.

وی با بیان اینکه شهدای این نظام نیز همانند شهدای واقعه کربلا با بینشی عمیق جان خود را فدای اسلام و مملکت کردند، افزود: گذشتن از جان و زندگی دنیوی کار آسانی نیست، چراکه همواره شیطان در حال وسوسه کردن آدمی به‌منظور تمایل به زندگی دنیوی و لذت‌های این زندگی است و دست کشیدن از این دنیا تنها از انسان‌های وارسته و صالحی همچون شهدا برمی‌آید.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله با بیان اینکه برخی تنها وظیفه انقلابی خود را انتظار ظهور مهدی موعود (عج) می‌دانند افزود: چشم‌به‌راه دوختن به‌منظور ظهور حضرت حجت (عج) کافی نیست و باید برای استواری و تقویت نظام اسلامی وارد میدان عمل شد.

کوثری گفت: یک انسان آزاده و پای بند به انقلاب باید همیشه آماده شهادت و جان‌فشانی در راه انقلاب اسلامی باشد و همیشه خود را در مسیر راه شهدای اسلام و انقلاب قرار دهد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر