جلسه کارگروه فضای مجازی کمیته فرهنگی اربعین برگزار شد

جلسه کارگروه فضای مجازی کمیته فرهنگی اربعین در بجنورد برگزار شد

به گزارش شرق24: با حضور علی کاظمی جانشین  کمیته فرهنگی  اربعین و  محسن زاهد احمدی معاون فضای مجازی صدا و سیما استان خراسان شمالی و با حضور دکتر اسماعیل کفاشی مسئول سازمان فضای مجازی سراج خراسان شمالی برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی آسیب ها و چالش های فضای مجازی اربعین 97 ، راهبردها برنامه ها و فعالیت های فضای مجازی اربعین 1398 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علی کاظمی جانشین کمیته فرهنگی اربعین خراسان شمالی گفت:  این عظمت و اهمیت اربعین است که سبب شده دشمنان به فکر تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف در صفوف مسلمانان و شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بیافتند و از همین‌رو لازم است تمام تلاش‌ها برای حفظ وحدت اسلامی انجام شود.

وی با تاکید بر نقش اربعین حسینی در تقویت اتحاد مسلمانان بیان کرد: اربعین حسینی نماد همبستگی و اتحاد مسلمانان  است که هرسال باشکوه‌تر از سال قبل برگزار می‌شود.

اسماعیل کفاشی مسئول سازمان فضای مجازی سراج خراسان شمالی  نیز بر ضرورت حضور فعال و مطلوب اهالی رسانه در فضای مجازی در راستای جهت دهی و پوشش مناسب رویدادهای حماسه عظیم  اربعین حسینی تاکید کرد.

در مراسم مذکور فعالان فضای مجازی به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص افزایش کیفی برنامه‌های ارائه شده ویژه اربعین حسینی پرداختند.

نظرات

ارسال نظر