خانه فرهنگ گلستان شهر بجنورد راه اندازی می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری بجنورد از راه اندازی و افتتاح خانه فرهنگ گلستان طی آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش شرق24:محمد موفق گفت: فعالیت های فرهنگی نقش تعیین کننده ای در اشاعه هنجارهای جامعه دارند و تأثیرگذاری اقدامات فرهنگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی و هنری در انتخاب مسیر فرهنگی و سلامت اجتماعی شهروندان تاثیر گذار است، افزود: شهرداری علاوه بر اقدامات عمرانی به مسائل فرهنگی و توسعه آن بین شهروندان توجه بسیاری دارد که راه اندازی خانه های فرهنگ نمونه ای از این اقدامات به شمار می رود.

موفق از راه اندازی و افتتاح خانه فرهنگ گلستان شهر بجنورد بعد از ایام محرم خبر داد و گفت: توسعه فضاها و سرانه های فرهنگی سطح شهر، غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و ارتقای سطح فرهنگ شهروندی از جمله اهداف راه اندازی این خانه فرهنگ است.

وی اضافه کرد: محلی که تحت عنوان خانه فرهنگ گلستان به زودی راه اندازی می شود پیش از این ساخته و به عنوان ساختمان شهرداری بکار گرفته می شد تا بنیاد مسکن ساختمانی را برای شهرداری در اختیارشان قرار داد و این محل به معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد برای ایجاد خانه فرهنگ واگذار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری بجنورد گفت: در خانه فرهنگ گلستان کلاس های آموزشی مانند قرآن، خیاطی، گلدوزی، بافندگی، نقاشی، چرتکه و... برگزار خواهد شد

نظرات

ارسال نظر