تیم اترک برای هیچ حریفی لقمه راحت نخواهد بود

سرمربی تیم کشتی اترک گفت: تیم اترک، تیمی است که در طول نیم ساعت جمع شده است اما با همین شرایط و تلاش کادر اجرایی برای هیچ حریفی لقمه‌ راحتی نیستیم.

به گزارش شرق24:بهروز یاری ظهر امروز در نشست خبری تیم کشتی اترک اظهار کرد: اگر در هفته‌ی نخست تیم اترک نتیجه را به تیم بازار بزرگ ایران مال واگذار کند هیچ ارزشی از تیم کم نخواهد شد و از هفته‌های بعد قطعاً در مسابقات به عنوان تیم دوم گروه بالا صعود می‌کنیم.

وی افزود: تمامی مربی‌هایی که در تیم اترک وجود دارند مطرح و به نام هستند و حسن یزدانی از فرآورده‌های این مربی‌ها می‌باشد.

سرمربی تیم کشتی اترک تصریح کرد: تیم اترک حتماً در تیم باشگاه‌های جهان شرکت خواهد کرد و حضور حسن یزدانی در جام باشگاه‌های جهان در تیم اترک اتفاق خواهد افتاد.

وی تأکید کرد: خراسان شمالی به دلیل سابقه‌ زیاد در کشتی چوخه می‌تواند آینده‌ درخشانی داشته باشد.

یاری در پاسخ به سؤال خبرنگاری بابیان اینکه امیرحسین محمدی کشتی‌گیر بومی استان از خریداری بازیکن خارجی در وزن وی گله‌منداست عنوان کرد: امیرحسین محمدی نمی‌تواند از تیم کشتی گله‌مند باشد چراکه او کشتی‌گیر است و کشتی‌گیر یعنی سرباز تیم است.

جزو ۴ تیم نخست لیگ برتر می‌شویم

مدیر فنی تیم کشتی اترک خراسان شمالی گفت: تیم اترک در مدت خیلی کم جمع شده و اعضای تیم این قول را به مردم داده‌اند که تیم را به رده چهارم برسانند.

محمد طلایی افزود: تیم اترک هفتمین تیمی بود که در لیگ ثبت‌نام کرد و آرزوی این را داریم تا جوانان و تیم این منطقه را به مقام بالا برسانیم.

وی تصریح کرد: تعداد کشتی گیران تیم اترک ۱۵ نفرند که ۵ نفر آنان بومی همین منطقه می‌باشند.

امید علوی زاده، رئیس اداره ورزش و جوانان بجنورد نیز در این نشست گفت: با توجه به سابقه زیادی که  مربی‌های این تیم دارند، کمک بزرگی به تیم اترک می‌شود و کشتی گیران استان از حضور کشتی گیران کشور استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر