توزیع مرغ منجمد در خراسان شمالی آغاز شد

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام خراسان شمالی از توزیع مجدد گوشت مرغ منجمد در سطح بازار استان خبر داد و گفت: در این مرحله مرغ منجمد باقیمت هر کیلوگرم ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار استان توزیع می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری شرق 24 از بجنورد و به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی، علیرضا توسلی‌نیا با اشاره به آغاز توزیع گوشت مرغ منجمد در سطح بازارهای خراسان شمالی اظهار کرد: پس از مصوبه کارگروه تنظیم بازار عملیات توزیع مرغ منجمد به قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان برای توزیع‌کننده و ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان برای مصرف‌کننده آغاز شد و این محصول در سطح استان و در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و واحدهای منتخب صنفی در حال توزیع است.

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام خراسان شمالی افزود: در مرحله اول ۵۰ تن مرغ منجمد عرضه و توزیع شد و در این مرحله ۱۲۰ تن توزیع خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: گوشت مرغ به‌اندازه کافی و بدون محدودیت تا زمانی که تقاضا وجود داشته باشد عرضه می‌شود.

گفتنی است این تصمیم در حالی اعلام‌شده که در مرحله خست توزیع مرغ منجمد، قیمت 13 هزار تومان برای هر کیلوگرم مرغ منجمد در نظر گرفته و توزیع‌شده بود.

گفتنی است، طی هفته نخست تیرماه امسال قیمت گوشت مرغ در سراسر کشور به‌شدت افزایش یافت و به مرز هر کیلوگرم 200 هزار ریال رسید.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر