تجمع بازنشستگان در مقابل اداره کل تأمین اجتماعی خراسان شمالی + تصویر

بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی شهر بجنورد به‌منظور احقاق حقوق و در اعتراض به طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در مقابل اداره کل تأمین اجتماعی خراسان شمالی تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شرق 24 از بجنورد، بازنشستگان شهر بجنورد برای احقاق حقوق و مطالبه گری با صدور بیانیه‌ای در مقابل اداره کل تأمین اجتماعی خراسان شمالی تجمع کردند.

 متن این بیانیه که با عنوان دردنامه بازنشستگان تأمین اجتماعی در خطاب به مقام معظم رهبری مطرح شده است آمده است: 
باسلام و احترام؛
پیرو بیانات و حمایت‌های حضرت‌عالی، ما ازکارافتادگان، بازماندگان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی نسبت به اجرای مصوبه همسان‌سازی حقوق، توسط سازمان تأمین اجتماعی اعتراض داریم.

این متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در مردادماه 1399 برخلاف قوانین مصوب دولت و مجلس شورای اسلامی و سازمان تأمین اجتماعی است و باعث تبعیض و اختلاف میان بازنشستگان تأمین اجتماعی و دیگر بازنشستگان کشور بوده و اجرای آن ظلم و بی‌عدالتی و تضییع حقوق بازنشستگان است که در زمان کار، عمر و جان خود را وقف آرمان‌های انقلاب اسلامی و تولید و خودکفایی کشور نموده‌اند.

ازاین‌رو استدعا داریم جهت احقاق حقوق ازدست‌رفته این مظلومان کشور، دستور مقتضی جهت اصلاح و اجرای کامل مصوبات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی را مبذول فرمایید.

از خداوند متعال برای حضرت‌عالی طول عمر و سلامتی و سربلندی ملت ایران را مسألت داریم.

 

 

 

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر