129 پروژه اسفراین در هفته دولت افتتاح می‌شود

فرماندار اسفراین گفت: اسفراین در هفته دولت شاهد افتتاح ۱۲۹ پروژه دولتی با اعتباری بیش از ۵۲ میلیارد تومان و کلنگ زنی ۸ پروژه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شرق 24 از اسفراین، ظاهر رستمی در نشست خبری که در سالن جلسات فرمانداری اسفراین برگزار شد با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: در هفته دولت در شهرستان اسفراین ۱۲۹ پروژه با اعتبار ۵۲0 میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و ۸ پروژه کلنگ زنی می‌شود.

 وی با بیان اینکه پروژه‌هایی در بخش خصوصی نیز در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد افزود: علاوه بر پروژه‌های دولتی 24 طرح در حوزه‌های صنعت، راه، گردشگری، بنیاد مسکن بهره‌برداری می‌شود.

رستمی با اشاره به اینکه 20 کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان اسفراین در مرحله زیرسازی و آمده سازی است بیان کرد: رشد شاخص راه‌های روستایی از ۳۶ درصد در سال گذشته به ۵۳ درصد در سال جدید، رشد داشته است.

وی تصریح کرد: در برنامه‌ریزی انجام‌شده، 40 روستا به‌منظور آسفالت‌ریزی راه در نظر گرفته شد که از این تعداد 36 مورد در هفته دولت افتتاح می‌شود.

رستمی با اشاره به اینکه دولت به‌عنوان خادم مردم یاد کرد و گفت: دولت به‌عنوان خادم مردم در این شرایط سخت تحریمی و کرونایی پروژه‌های ارزشمندی را بر اساس قانون اساسی به انجام رسانده است.

فرماندار شهرستان اسفراین در پایان از دو پروژه مهم شهرداری شامل افتتاح کمربند شمالی و پارک شهید صالحی در یکی از مناطق محروم شهرستان نیز یاد کرد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر