دو درخواست نیمار از پاری‌سن‌ژرمن برای روکم‌کنی از مسی!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، از زمانی که خبر تمایل نیمار برای ترک بارسلونا و پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن منتشر شد، این داستان با حواشی فراوانی همراه بوده است، از جمله اینکه روابط این بازیکن برزیلی و هم‌تیمی آرژانتینی‌اش لیونل مسی تیره و تار شده است.

 

هفته گذشته بود که اولین نشانه‌های بروز اختلاف میان این دو بازیکن اهل آمریکای جنوبی منتشر شد، یعنی زمانی که برخی رسانه‌ها اعلام کردند مسی تمام عکس‌های مشترکش با نیمار را از حساب کاربری خود حذف کرده است.

 

اکنون نشریه «دیاریو گل» اسپانیا خبری دیگر منتشر کرده، حاکی از آنکه اختلافات میان نیمار و مسی بیشتر از چیزی است که به نظر می‌رسد.

 

انتقال نیمار به پاری‌سن‌ژرمن او را به گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ تبدیل می‌کند، اما او تنها به کسب این عنوان راضی نیست و دو درخواست دیگر هم از این باشگاه فرانسوی دارد تا به واسطه آنها به مسی کنایه بزند.

 

به نوشته دیاریو گل، نیمار از PSG‌ خواسته که پیراهن شماره 10 این تیم را به او بدهند، پیراهنی که در بدو ورودش به بارسلونا هم می‌خواست اما مسی از اعطای آن به او خودداری کرد و به این دلیل مجبور شد پیراهن شماره 11 آبی‌و‌اناری‌ها را بپوشد.

 

علاوه بر درخواست پیراهن شماره 10 بارسلونا، نیمار از پاریسی‌ها خواسته برای او حقوقی بیش از آن چیزی که بارسلونا در قرارداد جدیدش با مسی متعهد شده به این بازیکن آرژانتینی بپردازد، در نظر بگیرند تا او به پردرآمدترین بازیکن اروپا تبدیل شود. اگرچه نیمار در اظهاراتش از مسی به عنوان برترین بازیکن بارسلونا یاد کرده است، اما ظاهراً او خودش را بازیکن بهتری نسبت به هم‌تیمی آرژانتینی‌اش می‌داند و درخواست حقوق بالاتر از او نیز قصد دارد این موضوع را منعکس کند.

 

اینطور که پیداست ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن مشکلی با درخواست‌های نیمار نداشته و دو شرط شخصی او را برای عقد قراردادی 222 میلیون یورویی پذیرفته است.

 

450

نظرات

ارسال نظر