تروریست‌های النصره پیش از خروج مقرهای خود را در «عرسال» به آتش کشیدند

تروریست‌های النصره پیش از خروج مقرهای خود را در «عرسال» به آتش کشیدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، حرکت اتوبوس‌های حامل تروریست‌های جبهه النصره و خانواده‌هایشان از ارتفاعات عرسال آغاز شده است.

این اتوبوس‌ها، 7777 تروریست و اعضای خانواده‌‌شان را به ادلب در شمال سوریه منتقل خواهند کرد،ادلب مهمترین مقر تروریست‌های جبهه النصره و گروه‌های وابسته است.

‎بر اساس این گزارش، تروریست‌های جبهه النصره پس از نبردهای اخیر، در منطقه وادی حمید و الملاهی که آخرین مقر آنهاست، جمع و سپس از آنجا به سمت ارتفاعات عرسال حرکت کردند و هم اکنون در گذرگاه لبنان به سوریه در حال حرکت هستند.

بر اساس توافق به دست آمده،‌سه رزمنده حزب‌الله از اسارت جبهه النصره آزاد و هم اکنون وارد ضاحیه در جنوب بیروت شدند. این سه رزمنده در جریان نبردهای اخیر ارتفاعات عرسال اسیر شده بودند.

همچنین پنج اسیر دیگر حزب الله که جبهه النصره در نبردهای حومه جنوبی حلب اسیر کرده بودند، در گذرگاه الراشدین به محض ورود اتوبوس‌های حامل تروریست‌های النصره آزاد خواهند شد.

زمان رسیدن اتوبوس‌های حامل تروریست‌های النصره به ادلب بیش از هفت ساعت خواهد بود.

تروریست‌های جبهه النصره در پی عملیات برق آسا و غافلگیرکننده رزمندگان حزب الله در ارتفاعات عرسال همزمان با عملیات مشترک ارتش سوریه و حزب الله در قلمون، تسلیم شدند و به اجبار با آزادی اسیران حزب‌الله و رفتن به ادلب مقر اصلی جبهه النصره در شمال سوریه موافقت کردند.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر