اجرای پروژه پالایشگاه نفت کالی مانی فریب مردم بود

اجرای پروژه پالایشگاه نفت کالی مانی فریب مردم بود

اجرای پروژه پالایشگاه نفت کالی مانی فریب مردم بود,

موسی الرضا ثروتی، نماینده سه دوره پیشین مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: آن زمانی که استاندار کنونی خراسان شمالی در مصاحبه هایش اعلام می کرد بیشترین فاینانس را خراسان شمالی جذب کرده، خیلی ها گفتند که این موضوع به شوخی شبیه تر است تا واقعیت.

 

ثروتی گفت: در همان زمان عده ای درباره این موضوع از من سوال کردند، من گفتم استاندار از روند سرمایه گذاری خارجی تجربه کافی ندارد و نمی داند برای انجام و جذب سرمایه گذاری خارجی چه مراحلی باید طی شود!

 

وی افزود: برای بسیاری کاملا روشن بود که استاندار به علت ضعف اطلاعاتی این موضوع را مطرح و رسانه ای کرده است.

 

وی اظهارکرد: وقتی هنوز این پروژه یک سرمایه گذار خارجی قطعی نداشت و موضوع در هاله ای از ابهام قرار داشت، رسانه ای شدن این موضوع یک حرکت انتخاباتی و گول زدن مردم بود.

 

نماینده سه دوره پیشین مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی همچنین یادآور شد: عده ای برای بخش نخستین اجرای این پروژه طلبکار هستند، در گفت و گو با بنده موضوع پیگیری مطالباتشان را خواستار شده اند که بنده در جواب آنها پاسخ داده ام تسویه مطالبات خود را از استاندار بخواهید.

 

وی در خاتمه به کلنگ زنی اجرای طرح جی تی پی پی در پتروشیمی خراسان و پروژه راه آهن گرگان، بجنورد و مشهد طی سال های قبل در خراسان شمالی اشاره کرد و گفت: کلنگ این پروژه ها نیز همانند پروژه کالی مانی به سنگ خورد.

 

ثروتی تصریح کرد: استان تاوان بی برنامگی و بی تجربگی ها را داده است که ناامیدی مردم از تبعات چنین اقداماتی است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر

نظرات

ارسال نظر